У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Васищеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васищеве:

Актуальний розклад електричок по станції Васищеве містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Васищеве з такими станціями і населеними пунктами як Шебелинка, Харків-Левада, Харків-Пас., Ізюм, Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 56 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Жихор, Борівська-Південна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Васищеве відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Савинці, Харків-Левада - Ізюм, Ізюм - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васищеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409 Харків Шебелинка 04.39 1 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6417 Харків Балаклія 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 13.23 1 хв  13.24 Курсує щоденно - переглянути
6424 Савинці Харків 14.00 1 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Савинці 14.10 1 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
6426 Балаклія Харків 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6428* Ізюм Харків 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6431* Харків Савинці 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 21.06 1 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.19 1 хв  22.20 Курсує щоденно - переглянути
6441 Харків Балаклія 23.55 1 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Васищеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Васищеве