У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зашків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зашків:

Актуальний розклад електричок по станції Зашків містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зашків з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Рава Руська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Рава Руська. Найближчі станції та зупинні пункти Куликів, Завадів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зашків відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рава Руська - Львів, Львів - Рава Руська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зашків відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
965 Рава Руська Львів 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6002 Львів Рава Руська 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6003 Рава Руська Львів 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
964 Львів Рава Руська 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зашків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зашків