У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Адампіль - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Адампіль - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Адампіль Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Адампіль Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Хмільник, Уладівка, Холонівська, Козятин-1, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.21 зі станції Адампіль, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Адампіль Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Адампіль - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Адампіль - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140К Кам'янець-Подільський Київ 01.21
Адампіль
05.52
Київ-Пас.
4 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Адампіль -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Адампіль — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Адампіль