У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Берегове - Львів:

Розклад поїздів Берегове Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Берегове Львів найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Чоп, Ужгород, Перечин, Косини, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.31, 21.50 зі станції Берегове, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 03.40, 05.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Берегове Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Берегове - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Берегове - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
013Л Солотвино Київ 19.31
Берегове
03.40
Львів
8 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
601Ш Солотвино Львів 21.50
Берегове
05.55
Львів
8 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Берегове -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Берегове — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Берегове