У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Дніпро-Головний:

Розклад поїздів Корсунь Дніпро-Головний на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Дніпро-Головний найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Городище, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33, 13.00, 20.58 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 09.38, 19.33, 02.41 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Дніпро-Головний говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Дніпро-Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Дніпро-Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Дніпро-Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро-Головний — Корсунь