У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Дніпро-Головний:

Розклад поїздів Корсунь Дніпро-Головний на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Дніпро-Головний найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Городище, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.34, 12.48, 18.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 09.22, 19.28, 00.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Дніпро-Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Дніпро-Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Дніпро-Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Дніпро-Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро-Головний — Корсунь