У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Кам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Кам'янка:

Розклад поїздів Корсунь Кам'янка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Кам'янка найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.58, 02.33 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Кам'янка прибувають вони відповідно о 02.44, 04.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Кам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Кам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Кам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
121К Київ Миколаїв 00.58
Корсунь
02.44
Кам'янка
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 02.33
Корсунь
04.29
Кам'янка
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Кам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янка — Корсунь