У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Кам'янське:

Розклад поїздів Корсунь Кам'янське на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Кам'янське найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33, 13.00 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 08.40, 18.57 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Кам'янське говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Кам'янське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Кам'янське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Кам'янське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське — Корсунь