У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Одеса:

Розклад поїздів Київ Одеса на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Одеса найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Виска, Веселинове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.20, 10.34, 15.46 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна, Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 12.15, 20.29, 04.38 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Одеса говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Київ