У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса-Сортувальна - Маринове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса-Сортувальна - Маринове:

Поточний розклад електричок Одеса-Сортувальна - Маринове включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 16 хв зі станції Одеса-Сортувальна і прибуває на станцію Маринове о 16 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Одеса-Сортувальна і Маринове цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Шевченка(21.00), Кремидівка(21.33), 1263 Км(22.02), Радіалка(22.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса-Сортувальна - Маринове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса-Сортувальна Маринове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса-Сортувальна - Маринове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса-Сортувальна -Маринове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса-Сортувальна — Маринове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маринове — Одеса-Сортувальна