У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтва - Дубно
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полтва - Дубно:

Поточний розклад електричок Полтва - Дубно включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 02 хв зі станції Полтва і прибуває на станцію Дубно о 13 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 35 хв. Між станціями Полтва і Дубно цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Куткор(19.01), Кути(19.50), Михайлівка(20.44), Підлужжя(21.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полтва - Дубно, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полтва Дубно ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полтва - Дубно можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Львів Здолбунів 11.02
Полтва
13.34
Дубно
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Львів Здолбунів 18.56
Полтва
21.31
Дубно
2 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полтва -Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтва — Дубно

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубно — Полтва