У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворочево - Волосянка-Закарпатська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворочево - Волосянка-Закарпатська:

Поточний розклад електричок Ворочево - Волосянка-Закарпатська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 54 хв зі станції Ворочево і прибуває на станцію Волосянка-Закарпатська о 22 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6525-6526 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Ворочево і Волосянка-Закарпатська цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Перечин(18.25), Великий Березний(19.03), Загорб(19.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворочево - Волосянка-Закарпатська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворочево Волосянка-Закарпатська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворочево - Волосянка-Закарпатська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворочево -Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворочево — Волосянка-Закарпатська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Волосянка-Закарпатська — Ворочево