У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Одеса:

Розклад поїздів Ворохта Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Одеса найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Хмельницький, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.01 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 11.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026К Рахів Одеса 18.01
Ворохта
11.16
Одеса-Головна
17 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Ворохта