У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворона - Годи-Турка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворона - Годи-Турка:

Поточний розклад електричок Ворона - Годи-Турка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 25 хв зі станції Ворона і прибуває на станцію Годи-Турка о 07 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6434 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Ворона і Годи-Турка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Отинія(18.10), Хлібичин(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворона - Годи-Турка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворона Годи-Турка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворона - Годи-Турка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворона -Годи-Турка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворона — Годи-Турка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Годи-Турка — Ворона