У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затока - Заріччя(Берегове)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затока - Заріччя(Берегове):

Поточний розклад електричок Затока - Заріччя(Берегове) включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 34 хв зі станції Затока і прибуває на станцію Заріччя(Берегове) о 19 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Затока і Заріччя(Берегове) цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Кам'янобрід(21.36), Родатичі(21.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затока - Заріччя(Берегове), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затока Заріччя(Берегове) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затока - Заріччя(Берегове) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затока -Заріччя(Берегове) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затока — Заріччя(Берегове)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заріччя(Берегове) — Затока