У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Дніпро:

Розклад поїздів Здолбунів Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Дніпро найчастіше зупиняються на станціях П'ятихатки-Пас., Олександрія, Острог, Корсунь, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51, 21.26 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 05.18, 11.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 13.51
Здолбунів-Пас.
05.18
Дніпро-Головний
15 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
232Л Львів Запоріжжя 21.26
Здолбунів-Пас.
11.20
Дніпро-Головний
13 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Здолбунів