У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005 Дніпро — Пост Списання Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Пост Списання номер 6005 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 05.00 і прибуває на станцію Пост Списання о 07.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6005 Дніпро - Пост Списання пролягає по таким станціям як Діївка, Сухачівка, 164 Км, Кам'янське-Пасажирське, 139 Км, 125 Км, 114 Км, Вільногірськ, Касинівка, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 05.00
Горяїнове 05.05 1 хв  05.06 5 хв 
184 км 05.09 2 хв  05.11 9 хв 
Діївка 05.15 1 хв  05.16 15 хв 
178 Км 05.20 1 хв  05.21 20 хв 
175 Км 05.24 1 хв  05.25 24 хв 
Сухачівка 05.31 1 хв  05.32 31 хв 
169 Км 05.35 1 хв  05.36 35 хв 
165 Км 05.39 2 хв  05.41 39 хв 
164 Км 05.43 1 хв  05.44 43 хв 
160 Км 05.47 1 хв  05.48 47 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 05.50 1 хв  05.51 50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.55 1 хв  05.56 55 хв 
149 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г 
Воскобійня 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
139 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  13 хв 
Верхньодніпровськ 06.20 2 хв  06.22 1 г  20 хв 
128 Км 06.26 1 хв  06.27 1 г  26 хв 
125 Км 06.29 1 хв  06.30 1 г  29 хв 
119 Км 06.34 2 хв  06.36 1 г  34 хв 
Верхівцеве 06.39 1 хв  06.40 1 г  39 хв 
114 Км 06.46 1 хв  06.47 1 г  46 хв 
Гранове 06.50 1 хв  06.51 1 г  50 хв 
104 Км 06.55 1 хв  06.56 1 г  55 хв 
Вільногірськ 07.00 1 хв  07.01 2 г 
Ерастівка 07.10 1 хв  07.11 2 г  10 хв 
88 Км 07.16 2 хв  07.18 2 г  16 хв 
Касинівка 07.23 1 хв  07.24 2 г  23 хв 
77 Км 07.29 1 хв  07.30 2 г  29 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.35 2 хв  07.37 2 г  35 хв 
П'ятихатки-Стикова 07.43 2 хв  07.45 2 г  43 хв 
Пост Списання 07.54 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6005 Дніпро-Головний — Пост Списання можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031