У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки-Стикова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятихатки-Стикова:

Актуальний розклад електричок по станції П'ятихатки-Стикова містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують П'ятихатки-Стикова з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Пост Списання. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 29 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятихатки-Пас., Яковлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції П'ятихатки-Стикова відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Стикова - Дніпро-Головний, Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний - П'ятихатки-Стикова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятихатки-Стикова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6005 Дніпро П'ятихатки 07.41 Курсує щоденно - переглянути
6018 П'ятихатки Дніпро 08.22 Курсує щоденно - переглянути
6002 Знам'янка П'ятихатки 10.29 20 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 14.00 20 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро Пост Списання 19.34 2 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6044* П'ятихатки Дніпро 20.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції П'ятихатки-Стикова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятихатки-Стикова

У населеному пункті П'ятихатки є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції П'ятихатки