У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост Списання
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост Списання:

Актуальний розклад електричок по станції Пост Списання містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост Списання з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 19 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятихатки-Стикова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост Списання відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Пост Списання, Пост Списання - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост Списання відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6005 Дніпро Пост Списання 07.47 Курсує щоденно - переглянути
6018 Пост Списання Дніпро 08.10 Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро Пост Списання 19.45 Курсує щоденно - переглянути
6044 Пост Списання Дніпро 20.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост Списання можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост Списання