У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092 Львів — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Здолбунів номер 6092 відправляється зі станції Львів о 10.06 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6092 Львів - Здолбунів пролягає по таким станціям як Борщовичи, Задвір'я, Красне, Закомар'я, Заболотці, Радивилів, Гаї Ситенські, Верба, Кам'яниця-Волинська, Мокрів, 128 Км, Миколи Приходька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.06
Підзамче 10.20 2 хв  10.22 14 хв 
Підбірці 10.31 1 хв  10.32 25 хв 
Борщовичи 10.42 1 хв  10.43 36 хв 
Залуги 10.45 1 хв  10.46 39 хв 
Полоничі 10.52 1 хв  10.53 46 хв 
Задвір'я 10.58 1 хв  10.59 52 хв 
Полтва 11.03 1 хв  11.04 57 хв 
Куткор 11.09 1 хв  11.10 1 г  3 хв 
Красне 11.16 1 хв  11.17 1 г  10 хв 
Утишків 11.23 1 хв  11.24 1 г  17 хв 
Петричі 11.28 1 хв  11.29 1 г  22 хв 
Закомар'я 11.34 1 хв  11.35 1 г  28 хв 
Ожидів-Олесько 11.42 1 хв  11.43 1 г  36 хв 
Кути 11.49 1 хв  11.50 1 г  43 хв 
Заболотці 11.57 1 хв  11.58 1 г  51 хв 
Пониковиця 12.05 1 хв  12.06 1 г  59 хв 
Броди 12.14 3 хв  12.17 2 г  8 хв 
Радивилів 12.26 14 хв  12.40 2 г  20 хв 
58 Км 12.46 1 хв  12.47 2 г  40 хв 
Михайлівка 12.52 1 хв  12.53 2 г  46 хв 
Гаї Ситенські 12.57 1 хв  12.58 2 г  51 хв 
Рудня-Почаївська 13.04 1 хв  13.05 2 г  58 хв 
Турки 13.10 1 хв  13.11 3 г  4 хв 
Верба 13.15 1 хв  13.16 3 г  9 хв 
Птича 13.20 1 хв  13.21 3 г  14 хв 
Підлужжя 13.25 1 хв  13.26 3 г  19 хв 
Кам'яниця-Волинська 13.31 1 хв  13.32 3 г  25 хв 
Дубно 13.38 1 хв  13.39 3 г  32 хв 
Мирогоща 13.46 1 хв  13.47 3 г  40 хв 
Мокрів 13.53 1 хв  13.54 3 г  47 хв 
Заруддя 13.57 1 хв  13.58 3 г  51 хв 
Озеряни 14.05 1 хв  14.06 3 г  59 хв 
128 Км 14.11 1 хв  14.12 4 г  5 хв 
Ульбарів 14.15 1 хв  14.16 4 г  9 хв 
Глинськ 14.20 1 хв  14.21 4 г  14 хв 
Миколи Приходька 14.28 1 хв  14.29 4 г  22 хв 
Здолбунів-Пас. 14.35 4 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6092 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031