У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092 Львів — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Здолбунів номер 6092 відправляється зі станції Львів о 10.08 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 14.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6092 Львів - Здолбунів пролягає по таким станціям як 1460 Км, Полоничі, Куткор, Петричі, Кути, Броди, Михайлівка, Турки, Підлужжя, Мирогоща, Озеряни, Глинськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.08
Підзамче 10.19 2 хв  10.21 11 хв 
Підбірці 10.29 1 хв  10.30 21 хв 
1460 Км 10.36 1 хв  10.37 28 хв 
Борщовичи 10.40 1 хв  10.41 32 хв 
Залуги 10.43 1 хв  10.44 35 хв 
Полоничі 10.50 1 хв  10.51 42 хв 
Задвір'я 10.56 1 хв  10.57 48 хв 
Полтва 11.01 1 хв  11.02 53 хв 
Куткор 11.07 1 хв  11.08 59 хв 
Красне 11.13 3 хв  11.16 1 г  5 хв 
Утишків 11.21 1 хв  11.22 1 г  13 хв 
Петричі 11.25 2 хв  11.27 1 г  17 хв 
Закомар'я 11.32 1 хв  11.33 1 г  24 хв 
Ожидів-Олесько 11.40 1 хв  11.41 1 г  32 хв 
Кути 11.48 1 хв  11.49 1 г  40 хв 
Заболотці 11.57 1 хв  11.58 1 г  49 хв 
Пониковиця 12.04 1 хв  12.05 1 г  56 хв 
Броди 12.12 1 хв  12.13 2 г  4 хв 
Радивилів 12.23 1 хв  12.24 2 г  15 хв 
58 Км 12.29 1 хв  12.30 2 г  21 хв 
Михайлівка 12.35 1 хв  12.36 2 г  27 хв 
Гаї Ситенські 12.41 1 хв  12.42 2 г  33 хв 
Рудня-Почаївська 12.47 1 хв  12.48 2 г  39 хв 
Турки 12.53 1 хв  12.54 2 г  45 хв 
Верба 12.58 16 хв  13.14 2 г  50 хв 
Птича 13.18 1 хв  13.19 3 г  10 хв 
Підлужжя 13.23 1 хв  13.24 3 г  15 хв 
Кам'яниця-Волинська 13.27 1 хв  13.28 3 г  19 хв 
Дубно 13.34 1 хв  13.35 3 г  26 хв 
Мирогоща 13.42 1 хв  13.43 3 г  34 хв 
Мокрів 13.49 1 хв  13.50 3 г  41 хв 
Заруддя 13.53 1 хв  13.54 3 г  45 хв 
Озеряни 14.01 1 хв  14.02 3 г  53 хв 
128 Км 14.07 1 хв  14.08 3 г  59 хв 
Ульбарів 14.11 1 хв  14.12 4 г  3 хв 
Глинськ 14.16 1 хв  14.17 4 г  8 хв 
Миколи Приходька 14.24 1 хв  14.25 4 г  16 хв 
Здолбунів-Пас. 14.31 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6092 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930