У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092 Львів — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Здолбунів номер 6092 відправляється зі станції Львів о 10.08 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 14.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1460 Км, Полоничі, Куткор, Петричі, Кути, Броди, Михайлівка, Турки, Підлужжя, Мирогоща, Озеряни, Глинськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.08
Підзамче 10.19 2 хв  10.21 11 хв 
Підбірці 10.29 1 хв  10.30 21 хв 
1460 Км 10.36 1 хв  10.37 28 хв 
Борщовичи 10.40 1 хв  10.41 32 хв 
Залуги 10.43 1 хв  10.44 35 хв 
Полоничі 10.50 1 хв  10.51 42 хв 
Задвір'я 10.56 1 хв  10.57 48 хв 
Полтва 11.01 1 хв  11.02 53 хв 
Куткор 11.07 1 хв  11.08 59 хв 
Красне 11.13 4 хв  11.17 1 г  5 хв 
Утишків 11.22 1 хв  11.23 1 г  14 хв 
Петричі 11.26 2 хв  11.28 1 г  18 хв 
Закомар'я 11.33 1 хв  11.34 1 г  25 хв 
Ожидів-Олесько 11.41 1 хв  11.42 1 г  33 хв 
Кути 11.49 1 хв  11.50 1 г  41 хв 
Заболотці 11.58 1 хв  11.59 1 г  50 хв 
Пониковиця 12.05 1 хв  12.06 1 г  57 хв 
Броди 12.13 14 хв  12.27 2 г  5 хв 
Радивилів 12.37 1 хв  12.38 2 г  29 хв 
58 Км 12.43 1 хв  12.44 2 г  35 хв 
Михайлівка 12.49 1 хв  12.50 2 г  41 хв 
Гаї Ситенські 12.54 1 хв  12.55 2 г  46 хв 
Рудня-Почаївська 13.01 1 хв  13.02 2 г  53 хв 
Турки 13.07 1 хв  13.08 2 г  59 хв 
Верба 13.12 1 хв  13.13 3 г  4 хв 
Птича 13.17 1 хв  13.18 3 г  9 хв 
Підлужжя 13.22 1 хв  13.23 3 г  14 хв 
Кам'яниця-Волинська 13.27 1 хв  13.28 3 г  19 хв 
Дубно 13.34 1 хв  13.35 3 г  26 хв 
Мирогоща 13.42 1 хв  13.43 3 г  34 хв 
Мокрів 13.49 1 хв  13.50 3 г  41 хв 
Заруддя 13.53 1 хв  13.54 3 г  45 хв 
Озеряни 14.01 1 хв  14.02 3 г  53 хв 
128 Км 14.07 1 хв  14.08 3 г  59 хв 
Ульбарів 14.11 1 хв  14.12 4 г  3 хв 
Глинськ 14.16 1 хв  14.17 4 г  8 хв 
Миколи Приходька 14.24 1 хв  14.25 4 г  16 хв 
Здолбунів-Пас. 14.31 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6092 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31