У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Здолбунів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів - Здолбунів:

Розклад поїздів і електричок Львів - Здолбунів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вранці о 06 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 04 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 17 г 56 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Здолбунів становить 3 г 20 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 32 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 25 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Здолбунів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів - Здолбунів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Підзамче, Дубно.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів - Здолбунів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Здолбунів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Львів

За маршрутом Львів - Здолбунів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Львів - Здолбунів Показати тільки електрички сполученням Львів - Здолбунів