У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6305 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.40 і прибуває на станцію Огульці о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6305 Харків - Огульці пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.40
Новоселівка 08.45 1 хв  08.46 5 хв 
Нова Баварія 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Хвилинка 08.57 1 хв  08.58 17 хв 
Рижів 09.02 1 хв  09.03 22 хв 
Пісочин 09.06 2 хв  09.08 26 хв 
Рай-Оленівка 09.11 1 хв  09.12 31 хв 
Коротич 09.15 1 хв  09.16 35 хв 
Водяна 09.23 1 хв  09.24 43 хв 
Люботин 09.28 20 хв  09.48 48 хв 
Любівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  14 хв 
Караванна 09.59 1 хв  10.00 1 г  19 хв 
Люботин-Західний 10.04 1 хв  10.05 1 г  24 хв 
Пирогова 10.10 1 хв  10.11 1 г  30 хв 
Огульці 10.15 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6305 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728