З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків - Огульці:

Поточний розклад електричок Харків - Огульці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 51 хв зі станції Харків і прибуває на станцію Огульці о 16 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6909 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Харків і Огульці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Новоселівка(09.15), Рижів(09.31), Коротич(09.44), Любівка(10.21), Пирогова(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6909 Харків Огульці 09.10
Харків-Пас.
10.41
Огульці
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6321 Харків Огульці 14.51
Харків-Пас.
16.01
Огульці
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6919 Харків Огульці 17.36
Харків-Пас.
18.59
Огульці
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Харків Огульці 20.32
Харків-Пас.
21.44
Огульці
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Харків