У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.32 і прибуває на станцію Огульці о 21.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.32
Новоселівка 20.37 1 хв  20.38 5 хв 
Нова Баварія 20.45 1 хв  20.46 13 хв 
Хвилинка 20.49 1 хв  20.50 17 хв 
Рижів 20.53 1 хв  20.54 21 хв 
Пісочин 20.57 2 хв  20.59 25 хв 
Рай-Оленівка 21.01 1 хв  21.02 29 хв 
Коротич 21.05 1 хв  21.06 33 хв 
Водяна 21.12 1 хв  21.13 40 хв 
Люботин 21.18 1 хв  21.19 46 хв 
Любівка 21.24 1 хв  21.25 52 хв 
Караванна 21.28 1 хв  21.29 56 хв 
Люботин-Західний 21.32 1 хв  21.33 1 г 
Пирогова 21.38 1 хв  21.39 1 г  6 хв 
Огульці 21.44 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6333 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031