У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6333 відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.32 і прибуває на станцію Огульці о 21.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.32
Новоселівка 20.37 1 хв  20.38 5 хв 
Нова Баварія 20.45 1 хв  20.46 13 хв 
Хвилинка 20.49 1 хв  20.50 17 хв 
Рижів 20.53 1 хв  20.54 21 хв 
Пісочин 20.57 2 хв  20.59 25 хв 
Рай-Оленівка 21.01 1 хв  21.02 29 хв 
Коротич 21.05 1 хв  21.06 33 хв 
Водяна 21.12 1 хв  21.13 40 хв 
Люботин 21.18 1 хв  21.19 46 хв 
Любівка 21.24 1 хв  21.25 52 хв 
Караванна 21.28 1 хв  21.29 56 хв 
Люботин-Західний 21.32 1 хв  21.33 1 г 
Пирогова 21.38 1 хв  21.39 1 г  6 хв 
Огульці 21.44 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6333 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31