У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6505 відправляється зі станції Огульці о 20.50 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6505 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Хворостове, Рогівка, Баранівка, Ков'яги, Мар'їне, Садки, Водяна, Панасівка, 80 Км, Коломак, Іскрівка, Скороходове, Кочубеївка, Божкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 20.50
Хворостове 20.55 1 хв  20.56 5 хв 
Рогівка 20.58 1 хв  20.59 8 хв 
Баранівка 21.03 1 хв  21.04 13 хв 
Ков'яги 21.09 1 хв  21.10 19 хв 
Мар'їне 21.16 1 хв  21.17 26 хв 
Садки 21.21 1 хв  21.22 31 хв 
Водяна 21.27 1 хв  21.28 37 хв 
Панасівка 21.36 1 хв  21.37 46 хв 
80 Км 21.41 1 хв  21.42 51 хв 
Коломак 21.45 1 хв  21.46 55 хв 
Іскрівка 21.52 1 хв  21.53 1 г  2 хв 
Скороходове 22.01 1 хв  22.02 1 г  11 хв 
Кочубеївка 22.12 1 хв  22.13 1 г  22 хв 
Божкове 22.27 1 хв  22.28 1 г  37 хв 
Полтава-Південна 22.47 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6505 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930