У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6505 відправляється зі станції Огульці о 19.57 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6505 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Хворостове, Рогівка, Баранівка, Ков'яги, Мар'їне, Садки, Водяна, Панасівка, 80 Км, Коломак, Іскрівка, Скороходове, Кочубеївка, Божкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 19.57
Хворостове 20.05 1 хв  20.06 8 хв 
Рогівка 20.08 1 хв  20.09 11 хв 
Баранівка 20.13 1 хв  20.14 16 хв 
Ков'яги 20.19 10 хв  20.29 22 хв 
Мар'їне 20.35 1 хв  20.36 38 хв 
Садки 20.40 1 хв  20.41 43 хв 
Водяна 20.46 1 хв  20.47 49 хв 
Панасівка 20.55 1 хв  20.56 58 хв 
80 Км 21.00 1 хв  21.01 1 г  3 хв 
Коломак 21.04 1 хв  21.05 1 г  7 хв 
Іскрівка 21.11 1 хв  21.12 1 г  14 хв 
Скороходове 21.20 1 хв  21.21 1 г  23 хв 
Кочубеївка 21.31 1 хв  21.32 1 г  34 хв 
Божкове 21.46 1 хв  21.47 1 г  49 хв 
Полтава-Південна 22.06 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6505 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728