У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6505 відправляється зі станції Огульці о 20.03 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6505 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Хворостове, Рогівка, Баранівка, Ков'яги, Мар'їне, Садки, Водяна, Панасівка, 80 Км, Коломак, Іскрівка, Скороходове, Кочубеївка, Божкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 20.03
Хворостове 20.08 1 хв  20.09 5 хв 
Рогівка 20.11 1 хв  20.12 8 хв 
Баранівка 20.16 4 хв  20.20 13 хв 
Ков'яги 20.22 1 хв  20.23 19 хв 
Мар'їне 20.29 1 хв  20.30 26 хв 
Садки 20.34 1 хв  20.35 31 хв 
Водяна 20.40 1 хв  20.41 37 хв 
Панасівка 20.49 1 хв  20.50 46 хв 
80 Км 20.54 1 хв  20.55 51 хв 
Коломак 20.58 1 хв  20.59 55 хв 
Іскрівка 21.05 1 хв  21.06 1 г  2 хв 
Скороходове 21.14 1 хв  21.15 1 г  11 хв 
Кочубеївка 21.25 1 хв  21.26 1 г  22 хв 
Божкове 21.40 1 хв  21.41 1 г  37 хв 
Полтава-Південна 22.00 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6505 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31