У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Огульці - Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Огульці - Полтава:

Поточний розклад електричок Огульці - Полтава включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 55 хв зі станції Огульці і прибуває на станцію Полтава о 22 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Огульці і Полтава цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Хворостове(10.18), Мар'їне(10.38), 80 Км(11.04), Кочубеївка(11.36), Приміська(11.59), Лісові Поляни(12.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Огульці - Полтава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Огульці Полтава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Огульці - Полтава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Огульці та Полтава – 38.5 км. Ціна квитка на електричку Огульці Полтава складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Огульці -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Огульці — Полтава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — Огульці