У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Полтава — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Огульці номер 6506 відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.14 і прибуває на станцію Огульці о 19.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6506 Полтава - Огульці пролягає по таким станціям як Дублянщина, Лісові Поляни, Ковалівка, Приміська, Зелена, Кочубеївка, Іскрівка, 80 Км, Водяна, Мар'їне, Баранівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.14
Східний 17.18 1 хв  17.19 4 хв 
Дублянщина 17.22 1 хв  17.23 8 хв 
Вакуленці 17.26 1 хв  17.27 12 хв 
Лісові Поляни 17.31 1 хв  17.32 17 хв 
Свинківка 17.35 1 хв  17.36 21 хв 
Ковалівка 17.38 1 хв  17.39 24 хв 
Парасковіївка 17.43 1 хв  17.44 29 хв 
Приміська 17.47 1 хв  17.48 33 хв 
Божкове 17.52 1 хв  17.53 38 хв 
Зелена 17.58 1 хв  17.59 44 хв 
Сторожовий 18.02 1 хв  18.03 48 хв 
Кочубеївка 18.12 1 хв  18.13 58 хв 
Скороходове 18.23 1 хв  18.24 1 г  9 хв 
Іскрівка 18.31 1 хв  18.32 1 г  17 хв 
Коломак 18.37 1 хв  18.38 1 г  23 хв 
80 Км 18.42 1 хв  18.43 1 г  28 хв 
Панасівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  33 хв 
Водяна 18.56 1 хв  18.57 1 г  42 хв 
Садки 19.01 1 хв  19.02 1 г  47 хв 
Мар'їне 19.06 1 хв  19.07 1 г  52 хв 
Ков'яги 19.13 1 хв  19.14 1 г  59 хв 
Баранівка 19.18 1 хв  19.19 2 г  4 хв 
Рогівка 19.23 1 хв  19.24 2 г  9 хв 
Хворостове 19.27 1 хв  19.28 2 г  13 хв 
Огульці 19.37 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6506 Полтава-Південна — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031