У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Полтава-Південна — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Полтава-Південна - Огульці відправляється зі станції Полтава-Південна о 18.06 і прибуває на станцію Огульці о 20.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дублянщина, Лісові Поляни, Ковалівка, Приміська, Зелена, Кочубеївка, Іскрівка, 80 Км, Водяна, Мар'їне, Баранівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 18.06
Східний 18.10 1 хв  18.11 4 хв 
Дублянщина 18.14 1 хв  18.15 8 хв 
Вакуленці 18.18 1 хв  18.19 12 хв 
Лісові Поляни 18.24 1 хв  18.25 18 хв 
Свинківка 18.27 1 хв  18.28 21 хв 
Ковалівка 18.30 1 хв  18.31 24 хв 
Парасковіївка 18.35 1 хв  18.36 29 хв 
Приміська 18.39 1 хв  18.40 33 хв 
Божкове 18.44 1 хв  18.45 38 хв 
Зелена 18.52 1 хв  18.53 46 хв 
Сторожовий 18.56 1 хв  18.57 50 хв 
Кочубеївка 19.06 1 хв  19.07 1 г 
Скороходове 19.16 1 хв  19.17 1 г  10 хв 
Іскрівка 19.25 1 хв  19.26 1 г  19 хв 
Коломак 19.32 2 хв  19.34 1 г  26 хв 
80 Км 19.38 1 хв  19.39 1 г  32 хв 
Панасівка 19.43 1 хв  19.44 1 г  37 хв 
Водяна 19.52 1 хв  19.53 1 г  46 хв 
Садки 19.58 1 хв  19.59 1 г  52 хв 
Мар'їне 20.03 1 хв  20.04 1 г  57 хв 
Ков'яги 20.10 1 хв  20.11 2 г  4 хв 
Баранівка 20.15 1 хв  20.16 2 г  9 хв 
Рогівка 20.20 1 хв  20.21 2 г  14 хв 
Хворостове 20.24 1 хв  20.25 2 г  18 хв 
Огульці 20.32 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6506 Полтава-Південна — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031