У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6519-6520 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мукачево - Сянки номер 6519-6520 відправляється зі станції Мукачево о 08.42 і прибуває на станцію Сянки о 14.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6519-6520 Мукачево - Сянки пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 08.42
Мукачево-Перевалочна 08.45 1 хв  08.46 3 хв 
Ключарки 08.50 1 хв  08.51 8 хв 
Страбичово 08.57 1 хв  08.58 15 хв 
Баркасове 09.05 1 хв  09.06 23 хв 
Ровне 09.09 1 хв  09.10 27 хв 
1727 Км 09.15 1 хв  09.16 33 хв 
Батьово 09.21 3 хв  09.24 39 хв 
Свобода 09.28 1 хв  09.29 46 хв 
Есень 09.34 1 хв  09.35 52 хв 
Есень-платформа 09.39 1 хв  09.40 57 хв 
Мінеральне 09.45 1 хв  09.46 1 г  3 хв 
Чоп-Перев. 09.51 1 хв  09.52 1 г  9 хв 
Чоп 09.54 10 хв  10.04 1 г  12 хв 
Дачна 10.11 1 хв  10.12 1 г  29 хв 
Цеглівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  34 хв 
Струмківка 10.20 1 хв  10.21 1 г  38 хв 
Холмок 10.27 1 хв  10.28 1 г  45 хв 
ЛВЧ-5 10.31 1 хв  10.32 1 г  49 хв 
Ужгород 10.35 45 хв  11.20 1 г  53 хв 
Доманинці 11.26 1 хв  11.27 2 г  44 хв 
Оноківці 11.30 1 хв  11.31 2 г  48 хв 
Невицьке 11.35 1 хв  11.36 2 г  53 хв 
Невицьке-Підзамок 11.39 1 хв  11.40 2 г  57 хв 
Кам'яниця 11.42 5 хв  11.47 3 г 
Ворочево 11.52 1 хв  11.53 3 г  10 хв 
Перечин 11.57 1 хв  11.58 3 г  15 хв 
Зарічево 12.04 1 хв  12.05 3 г  22 хв 
Дубриничі(пл) 12.09 1 хв  12.10 3 г  27 хв 
Дубриничі 12.12 1 хв  12.13 3 г  30 хв 
Мірча 12.17 1 хв  12.18 3 г  35 хв 
Малий Березний 12.22 1 хв  12.23 3 г  40 хв 
Школа-інтернат 12.27 1 хв  12.28 3 г  45 хв 
Великий Березний 12.31 1 хв  12.32 3 г  49 хв 
Забрідь 12.38 1 хв  12.39 3 г  56 хв 
Пороги 12.42 1 хв  12.43 4 г 
Соля 12.52 1 хв  12.53 4 г  10 хв 
202 Км 12.59 1 хв  13.00 4 г  17 хв 
Кострино 13.03 1 хв  13.04 4 г  21 хв 
Жорнава 13.14 1 хв  13.15 4 г  32 хв 
Загорб 13.19 1 хв  13.20 4 г  37 хв 
Ставне-2 13.25 1 хв  13.26 4 г  43 хв 
Ставне 13.30 1 хв  13.31 4 г  48 хв 
Луг 13.40 1 хв  13.41 4 г  58 хв 
Волосянка-Закарпатська 13.47 1 хв  13.48 5 г  5 хв 
Ужок 13.54 1 хв  13.55 5 г  12 хв 
Щербин 14.07 1 хв  14.08 5 г  25 хв 
Сянки 14.24 5 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6519-6520 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031