У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6519-6520 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6519-6520 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 08.20 і прибуває на станцію Сянки о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Холмок, Оноківці, Ворочево, Дубриничі, Великий Березний, 202 Км, Ставне-2, Ужок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 08.20
Мукачево-Перевалочна 08.23 1 хв  08.24 3 хв 
Ключарки 08.30 1 хв  08.31 10 хв 
Страбичово 08.37 1 хв  08.38 17 хв 
Баркасове 08.45 1 хв  08.46 25 хв 
Ровне 08.49 1 хв  08.50 29 хв 
1727 Км 08.57 1 хв  08.58 37 хв 
Батьово 09.03 2 хв  09.05 43 хв 
Свобода 09.09 1 хв  09.10 49 хв 
Есень 09.15 1 хв  09.16 55 хв 
Есень-платформа 09.19 1 хв  09.20 59 хв 
Мінеральне 09.25 1 хв  09.26 1 г  5 хв 
Чоп-Перев. 09.30 1 хв  09.31 1 г  10 хв 
Чоп 09.33 28 хв  10.01 1 г  13 хв 
Дачна 10.08 1 хв  10.09 1 г  48 хв 
Струмківка 10.17 2 хв  10.19 1 г  57 хв 
Холмок 10.24 1 хв  10.25 2 г  4 хв 
ЛВЧ-5 10.28 1 хв  10.29 2 г  8 хв 
Ужгород 10.32 5 хв  10.37 2 г  12 хв 
Доманинці 10.43 1 хв  10.44 2 г  23 хв 
Оноківці 10.47 1 хв  10.48 2 г  27 хв 
Невицьке 10.52 1 хв  10.53 2 г  32 хв 
Невицьке-Підзамок 10.56 1 хв  10.57 2 г  36 хв 
Кам'яниця 10.59 3 хв  11.02 2 г  39 хв 
Ворочево 11.07 1 хв  11.08 2 г  47 хв 
Перечин 11.12 1 хв  11.13 2 г  52 хв 
Зарічево 11.20 1 хв  11.21 3 г 
Дубриничі(пл) 11.25 1 хв  11.26 3 г  5 хв 
Дубриничі 11.28 1 хв  11.29 3 г  8 хв 
Мірча 11.33 1 хв  11.34 3 г  13 хв 
Малий Березний 11.38 1 хв  11.39 3 г  18 хв 
Школа-інтернат 11.43 1 хв  11.44 3 г  23 хв 
Великий Березний 11.47 1 хв  11.48 3 г  27 хв 
Забрідь 11.54 1 хв  11.55 3 г  34 хв 
Пороги 11.58 1 хв  11.59 3 г  38 хв 
Соля 12.08 1 хв  12.09 3 г  48 хв 
202 Км 12.15 1 хв  12.16 3 г  55 хв 
Кострино 12.19 1 хв  12.20 3 г  59 хв 
Жорнава 12.30 1 хв  12.31 4 г  10 хв 
Загорб 12.35 1 хв  12.36 4 г  15 хв 
Ставне-2 12.41 1 хв  12.42 4 г  21 хв 
Ставне 12.46 1 хв  12.47 4 г  26 хв 
Луг 12.56 1 хв  12.57 4 г  36 хв 
Волосянка-Закарпатська 13.03 2 хв  13.05 4 г  43 хв 
Ужок 13.10 1 хв  13.11 4 г  50 хв 
Щербин 13.23 1 хв  13.24 5 г  3 хв 
Сянки 13.40 5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6519-6520 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728