У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6519-6520 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6519-6520 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 08.17 і прибуває на станцію Сянки о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Холмок, Оноківці, Ворочево, Дубриничі, Великий Березний, 202 Км, Ставне-2, Ужок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 08.17
Мукачево-Перевалочна 08.20 1 хв  08.21 3 хв 
Ключарки 08.27 1 хв  08.28 10 хв 
Страбичово 08.34 1 хв  08.35 17 хв 
Баркасове 08.42 1 хв  08.43 25 хв 
Ровне 08.46 1 хв  08.47 29 хв 
1727 Км 08.54 1 хв  08.55 37 хв 
Батьово 09.00 3 хв  09.03 43 хв 
Свобода 09.07 1 хв  09.08 50 хв 
Есень 09.13 1 хв  09.14 56 хв 
Есень-платформа 09.17 1 хв  09.18 1 г 
Мінеральне 09.23 1 хв  09.24 1 г  6 хв 
Чоп-Перев. 09.28 1 хв  09.29 1 г  11 хв 
Чоп 09.31 30 хв  10.01 1 г  14 хв 
Дачна 10.08 1 хв  10.09 1 г  51 хв 
Струмківка 10.17 2 хв  10.19 2 г 
Холмок 10.24 1 хв  10.25 2 г  7 хв 
ЛВЧ-5 10.28 1 хв  10.29 2 г  11 хв 
Ужгород 10.32 5 хв  10.37 2 г  15 хв 
Доманинці 10.43 1 хв  10.44 2 г  26 хв 
Оноківці 10.47 1 хв  10.48 2 г  30 хв 
Невицьке 10.52 1 хв  10.53 2 г  35 хв 
Невицьке-Підзамок 10.56 1 хв  10.57 2 г  39 хв 
Кам'яниця 10.59 3 хв  11.02 2 г  42 хв 
Ворочево 11.07 1 хв  11.08 2 г  50 хв 
Перечин 11.12 1 хв  11.13 2 г  55 хв 
Зарічево 11.20 1 хв  11.21 3 г  3 хв 
Дубриничі(пл) 11.25 1 хв  11.26 3 г  8 хв 
Дубриничі 11.28 1 хв  11.29 3 г  11 хв 
Мірча 11.33 1 хв  11.34 3 г  16 хв 
Малий Березний 11.38 1 хв  11.39 3 г  21 хв 
Школа-інтернат 11.43 1 хв  11.44 3 г  26 хв 
Великий Березний 11.47 1 хв  11.48 3 г  30 хв 
Забрідь 11.54 1 хв  11.55 3 г  37 хв 
Пороги 11.58 1 хв  11.59 3 г  41 хв 
Соля 12.08 1 хв  12.09 3 г  51 хв 
202 Км 12.15 1 хв  12.16 3 г  58 хв 
Кострино 12.19 1 хв  12.20 4 г  2 хв 
Жорнава 12.30 1 хв  12.31 4 г  13 хв 
Загорб 12.35 1 хв  12.36 4 г  18 хв 
Ставне-2 12.41 1 хв  12.42 4 г  24 хв 
Ставне 12.46 1 хв  12.47 4 г  29 хв 
Луг 12.56 1 хв  12.57 4 г  39 хв 
Волосянка-Закарпатська 13.03 2 хв  13.05 4 г  46 хв 
Ужок 13.10 1 хв  13.11 4 г  53 хв 
Щербин 13.23 1 хв  13.24 5 г  6 хв 
Сянки 13.40 5 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6519-6520 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031