У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Ніжин — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ніжин - Гребінка номер 6528 відправляється зі станції Ніжин о 20.20 і прибуває на станцію Гребінка о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6528 Ніжин - Гребінка пролягає по таким станціям як Хвилівка, Кропивна, Лосинівка, 27 Км, Яхнівка, Галка, 51 Км, 58 Км, 61 Км, Прилуки, Линовиця, Грабарівка, Пирятин, Тарасівка, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 20.20
Хвилівка 20.30 1 хв  20.31 10 хв 
Кропивна 20.38 1 хв  20.39 18 хв 
Лосинівка 20.49 1 хв  20.50 29 хв 
27 Км 20.57 1 хв  20.58 37 хв 
Яхнівка 21.06 1 хв  21.07 46 хв 
Галка 21.19 1 хв  21.20 59 хв 
51 Км 21.28 1 хв  21.29 1 г  8 хв 
58 Км 21.35 1 хв  21.36 1 г  15 хв 
61 Км 21.43 1 хв  21.44 1 г  23 хв 
Прилуки 21.51 17 хв  22.08 1 г  31 хв 
Линовиця 22.29 1 хв  22.30 2 г  9 хв 
Грабарівка 22.43 1 хв  22.44 2 г  23 хв 
Пирятин 23.09 2 хв  23.11 2 г  49 хв 
Тарасівка 23.19 1 хв  23.20 2 г  59 хв 
798 Км 23.34 1 хв  23.35 3 г  14 хв 
Гребінка 23.40 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6528 Ніжин — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031