У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528-6527 Ніжин — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6528-6527 сполученням Ніжин - Гребінка відправляється зі станції Ніжин о 19.53 і прибуває на станцію Гребінка о 22.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хвилівка, Кропивна, Лосинівка, 27 Км, Яхнівка, Галка, 51 Км, 58 Км, 61 Км, Прилуки, Линовиця, Грабарівка, Пирятин, Тарасівка, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 19.53
Хвилівка 20.03 1 хв  20.04 10 хв 
Кропивна 20.11 1 хв  20.12 18 хв 
Лосинівка 20.22 1 хв  20.23 29 хв 
27 Км 20.30 1 хв  20.31 37 хв 
Яхнівка 20.39 1 хв  20.40 46 хв 
Галка 20.52 1 хв  20.53 59 хв 
51 Км 21.01 1 хв  21.02 1 г  8 хв 
58 Км 21.08 1 хв  21.09 1 г  15 хв 
61 Км 21.16 1 хв  21.17 1 г  23 хв 
Прилуки 21.24 2 хв  21.26 1 г  31 хв 
Линовиця 21.46 1 хв  21.47 1 г  53 хв 
Грабарівка 22.01 1 хв  22.02 2 г  8 хв 
Пирятин 22.28 2 хв  22.30 2 г  35 хв 
Тарасівка 22.38 1 хв  22.39 2 г  45 хв 
798 Км 22.53 1 хв  22.54 3 г 
Гребінка 22.59 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6528-6527 Ніжин — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728