У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Ніжин — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ніжин - Гребінка номер 6528 відправляється зі станції Ніжин о 20.43 і прибуває на станцію Гребінка о 23.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6528 Ніжин - Гребінка пролягає по таким станціям як Хвилівка, Кропивна, Лосинівка, 27 Км, Яхнівка, Галка, 51 Км, 58 Км, 61 Км, Прилуки, Линовиця, Грабарівка, Пирятин, Тарасівка, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ніжин – Гребінка складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 99.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6328 07,14 квітня 2024 року відправлення ст. Ніжин 20,43год З.П.Хвилинка 20,53 - 20,54 год З.П. Крапивна 21,01 - 21,02 ст. Лосинівка 21,12 - 21,13 З.П. 27 км 21,19 -21,20 З.П. яхнівка 21,28 - 21,29 ст. Галка 21,41 -21,42 З.П. 51 км 21,50 -21,51 год. З.П.58 км 21,57 21,58 З.П. 61км 22,05 -22,06 ст. Прилуки 22,13 - 22,18 ст. Линовиця 22,38 - 22,39 ст. Грабарівка 22,52 - 22,53 ст. Пирятин 23,18 - 23,20 З.П. Тарасівка 23,28 - 23,29 З.П. Депо 23,43 - 23,44 ст. Гребінка 23,48 год

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 20.43
Хвилівка 20.53 1 хв  20.54 10 хв 
Кропивна 21.01 1 хв  21.02 18 хв 
Лосинівка 21.12 1 хв  21.13 29 хв 
27 Км 21.19 1 хв  21.20 36 хв 
Яхнівка 21.28 1 хв  21.29 45 хв 
Галка 21.41 1 хв  21.42 58 хв 
51 Км 21.50 1 хв  21.51 1 г  7 хв 
58 Км 21.57 1 хв  21.58 1 г  14 хв 
61 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  22 хв 
Прилуки 22.13 2 хв  22.15 1 г  30 хв 
Линовиця 22.35 1 хв  22.36 1 г  52 хв 
Грабарівка 22.49 1 хв  22.50 2 г  6 хв 
Пирятин 23.15 2 хв  23.17 2 г  32 хв 
Тарасівка 23.25 1 хв  23.26 2 г  42 хв 
798 Км 23.40 1 хв  23.41 2 г  57 хв 
Гребінка 23.45 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6528 Ніжин — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031