У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лосинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лосинівка:

Актуальний розклад електричок по станції Лосинівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лосинівка з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти 27 Км, Кропивна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лосинівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Гребінка, Гребінка - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лосинівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6522-6521 Гребінка Ніжин 04.25 1 хв  04.26 Курсує щоденно - переглянути
6524-6523 Ніжин Гребінка 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6526-6525 Гребінка Ніжин 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6528 Ніжин Гребінка 21.12 1 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лосинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лосинівка