У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хвилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хвилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Хвилівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хвилівка з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 54 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Кропивна, Ніжин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хвилівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ніжин, Ніжин - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хвилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6522-6521 Гребінка Ніжин 04.44 1 хв  04.45 Курсує щоденно - переглянути
6524-6523 Ніжин Гребінка 10.19 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6526-6525 Гребінка Ніжин 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6528 Ніжин Гребінка 20.53 1 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хвилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хвилівка