У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6533 Полтава-Південна — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6533 сполученням Полтава-Південна - Кременчук відправляється зі станції Полтава-Південна о 09.00 і прибуває на станцію Кременчук о 12.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зінці, Головач, 160 Км, Собківка, Жарки, Рзд 193 км, Куликівка, Козельщина, Потоки, 252 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 09.00
Пост Ворскла 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Терешки 09.10 1 хв  09.11 10 хв 
Зінці 09.13 1 хв  09.14 13 хв 
Клюшники 09.16 1 хв  09.17 16 хв 
Безручки 09.20 1 хв  09.21 20 хв 
Головач 09.25 1 хв  09.26 25 хв 
Головачанська 09.29 1 хв  09.30 29 хв 
Писарівська 09.33 1 хв  09.34 33 хв 
160 Км 09.37 1 хв  09.38 37 хв 
Ткаченкове 09.40 1 хв  09.41 40 хв 
Мала Перещепинська 09.46 1 хв  09.47 46 хв 
Собківка 09.53 1 хв  09.54 53 хв 
Нові Санжари 09.59 1 хв  10.00 59 хв 
Бабенкове 10.04 1 хв  10.05 1 г  4 хв 
Жарки 10.08 1 хв  10.09 1 г  8 хв 
Голубове 10.12 1 хв  10.13 1 г  12 хв 
Ліщинівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  16 хв 
Рзд 193 км 10.22 1 хв  10.23 1 г  22 хв 
197 Км 10.27 1 хв  10.28 1 г  27 хв 
Кобеляки 10.34 1 хв  10.35 1 г  34 хв 
Куликівка 10.42 1 хв  10.43 1 г  42 хв 
Зеленівка 10.48 1 хв  10.49 1 г  48 хв 
Ганнівка 10.53 1 хв  10.54 1 г  53 хв 
Козельщина 11.00 1 хв  11.01 2 г 
Галещина 11.09 1 хв  11.10 2 г  9 хв 
Білани 11.16 1 хв  11.17 2 г  16 хв 
Потоки 11.26 1 хв  11.27 2 г  26 хв 
Омельник 11.40 1 хв  11.41 2 г  40 хв 
Калачівський 11.47 1 хв  11.48 2 г  47 хв 
252 Км 11.51 1 хв  11.52 2 г  51 хв 
253 Км 11.54 1 хв  11.55 2 г  54 хв 
289 Км 11.59 1 хв  12.00 2 г  59 хв 
Череднички 12.03 1 хв  12.04 3 г  3 хв 
Кременчук 12.08 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6533 Полтава-Південна — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31