У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6535 Полтава — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Кременчук номер 6535 відправляється зі станції Полтава-Південна о 15.50 і прибуває на станцію Кременчук о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6535 Полтава - Кременчук пролягає по таким станціям як Зінці, Головач, 160 Км, Собківка, Жарки, Рзд 193 км, Куликівка, Козельщина, Потоки, 252 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Полтава-Південна – Кременчук складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 118.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6535 з 17 по 30 травня 2024 року встановлюється в сполученні Полтава - Південна - Ганнівка

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 15.50
Пост Ворскла 15.55 1 хв  15.56 5 хв 
Терешки 16.02 1 хв  16.03 12 хв 
Зінці 16.06 1 хв  16.07 16 хв 
Клюшники 16.11 1 хв  16.12 21 хв 
Безручки 16.16 1 хв  16.17 26 хв 
Головач 16.22 1 хв  16.23 32 хв 
Головачанська 16.27 1 хв  16.28 37 хв 
Писарівська 16.32 1 хв  16.33 42 хв 
160 Км 16.37 1 хв  16.38 47 хв 
Ткаченкове 16.42 1 хв  16.43 52 хв 
Мала Перещепинська 16.48 1 хв  16.49 58 хв 
Собківка 16.55 1 хв  16.56 1 г  5 хв 
Нові Санжари 17.02 1 хв  17.03 1 г  12 хв 
Бабенкове 17.08 1 хв  17.09 1 г  18 хв 
Жарки 17.13 1 хв  17.14 1 г  23 хв 
Голубове 17.19 1 хв  17.20 1 г  29 хв 
Ліщинівка 17.24 1 хв  17.25 1 г  34 хв 
Рзд 193 км 17.31 1 хв  17.32 1 г  41 хв 
197 Км 17.37 1 хв  17.38 1 г  47 хв 
Кобеляки 17.45 1 хв  17.46 1 г  55 хв 
Куликівка 17.53 1 хв  17.54 2 г  3 хв 
Зеленівка 18.00 1 хв  18.01 2 г  10 хв 
Ганнівка 18.06 1 хв  18.07 2 г  16 хв 
Козельщина 18.12 1 хв  18.13 2 г  22 хв 
Галещина 18.22 1 хв  18.23 2 г  32 хв 
Білани 18.29 1 хв  18.30 2 г  39 хв 
Потоки 18.36 2 хв  18.38 2 г  46 хв 
Омельник 18.50 1 хв  18.51 3 г 
Калачівський 18.55 1 хв  18.56 3 г  5 хв 
252 Км 18.59 1 хв  19.00 3 г  9 хв 
253 Км 19.11 1 хв  19.12 3 г  21 хв 
289 Км 19.17 1 хв  19.18 3 г  27 хв 
Череднички 19.21 1 хв  19.22 3 г  31 хв 
Кременчук 19.26 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6535 Полтава-Південна — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930