У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6537 Полтава-Південна — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6537 сполученням Полтава-Південна - Кобеляки відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.40 і прибуває на станцію Кобеляки о 22.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.40
Пост Ворскла 20.45 1 хв  20.46 5 хв 
Терешки 20.50 1 хв  20.51 10 хв 
Зінці 20.53 1 хв  20.54 13 хв 
Клюшники 20.56 1 хв  20.57 16 хв 
Безручки 21.00 1 хв  21.01 20 хв 
Головач 21.05 1 хв  21.06 25 хв 
Головачанська 21.09 1 хв  21.10 29 хв 
Писарівська 21.13 1 хв  21.14 33 хв 
160 Км 21.17 1 хв  21.18 37 хв 
Ткаченкове 21.20 1 хв  21.21 40 хв 
Мала Перещепинська 21.26 1 хв  21.27 46 хв 
Собківка 21.33 1 хв  21.34 53 хв 
Нові Санжари 21.39 1 хв  21.40 59 хв 
Бабенкове 21.44 1 хв  21.45 1 г  4 хв 
Жарки 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Голубове 21.52 1 хв  21.53 1 г  12 хв 
Ліщинівка 21.56 1 хв  21.57 1 г  16 хв 
Рзд 193 км 22.02 1 хв  22.03 1 г  22 хв 
197 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  27 хв 
Кобеляки 22.14 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6537 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31