У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6537 Полтава-Південна — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6537 сполученням Полтава-Південна - Кобеляки відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.40 і прибуває на станцію Кобеляки о 22.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.40
Пост Ворскла 20.45 1 хв  20.46 5 хв 
Терешки 20.50 1 хв  20.51 10 хв 
Зінці 20.53 1 хв  20.54 13 хв 
Клюшники 20.56 1 хв  20.57 16 хв 
Безручки 21.00 1 хв  21.01 20 хв 
Головач 21.05 1 хв  21.06 25 хв 
Головачанська 21.09 1 хв  21.10 29 хв 
Писарівська 21.13 1 хв  21.14 33 хв 
160 Км 21.17 1 хв  21.18 37 хв 
Ткаченкове 21.20 1 хв  21.21 40 хв 
Мала Перещепинська 21.26 1 хв  21.27 46 хв 
Собківка 21.33 1 хв  21.34 53 хв 
Нові Санжари 21.39 1 хв  21.40 59 хв 
Бабенкове 21.44 1 хв  21.45 1 г  4 хв 
Жарки 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Голубове 21.52 1 хв  21.53 1 г  12 хв 
Ліщинівка 21.56 1 хв  21.57 1 г  16 хв 
Рзд 193 км 22.02 1 хв  22.03 1 г  22 хв 
197 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  27 хв 
Кобеляки 22.14 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6537 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031