У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6537 Полтава — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Полтава - Кобеляки номер 6537 відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.40 і прибуває на станцію Кобеляки о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6537 Полтава - Кобеляки пролягає по таким станціям як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Полтава-Південна – Кобеляки складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 62.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.40
Пост Ворскла 20.45 1 хв  20.46 5 хв 
Терешки 20.50 1 хв  20.51 10 хв 
Зінці 20.53 1 хв  20.54 13 хв 
Клюшники 20.56 1 хв  20.57 16 хв 
Безручки 21.00 1 хв  21.01 20 хв 
Головач 21.05 1 хв  21.06 25 хв 
Головачанська 21.10 1 хв  21.11 30 хв 
Писарівська 21.14 1 хв  21.15 34 хв 
160 Км 21.19 1 хв  21.20 39 хв 
Ткаченкове 21.23 1 хв  21.24 43 хв 
Мала Перещепинська 21.28 1 хв  21.29 48 хв 
Собківка 21.35 1 хв  21.36 55 хв 
Нові Санжари 21.42 1 хв  21.43 1 г  2 хв 
Бабенкове 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Жарки 21.52 1 хв  21.53 1 г  12 хв 
Голубове 21.57 1 хв  21.58 1 г  17 хв 
Ліщинівка 22.01 1 хв  22.02 1 г  21 хв 
Рзд 193 км 22.07 1 хв  22.08 1 г  27 хв 
197 Км 22.12 1 хв  22.13 1 г  32 хв 
Кобеляки 22.19 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6537 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930