У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кобеляки — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кобеляки - Полтава номер 6538 відправляється зі станції Кобеляки о 05.12 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6538 Кобеляки - Полтава пролягає по таким станціям як Рзд 193 км, Голубове, Бабенкове, Собківка, Ткаченкове, Писарівська, Головач, Клюшники, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 05.12
197 Км 05.19 1 хв  05.20 7 хв 
Рзд 193 км 05.26 1 хв  05.27 14 хв 
Ліщинівка 05.33 1 хв  05.34 21 хв 
Голубове 05.38 1 хв  05.39 26 хв 
Жарки 05.43 1 хв  05.44 31 хв 
Бабенкове 05.48 1 хв  05.49 36 хв 
Нові Санжари 05.54 1 хв  05.55 42 хв 
Собківка 06.02 1 хв  06.03 50 хв 
Мала Перещепинська 06.10 1 хв  06.11 58 хв 
Ткаченкове 06.16 1 хв  06.17 1 г  4 хв 
160 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  8 хв 
Писарівська 06.25 1 хв  06.26 1 г  13 хв 
Головачанська 06.29 1 хв  06.30 1 г  17 хв 
Головач 06.34 1 хв  06.35 1 г  22 хв 
Безручки 06.40 1 хв  06.41 1 г  28 хв 
Клюшники 06.44 1 хв  06.45 1 г  32 хв 
Зінці 06.48 1 хв  06.49 1 г  36 хв 
Терешки 06.51 1 хв  06.52 1 г  39 хв 
Пост Ворскла 06.57 1 хв  06.58 1 г  45 хв 
Полтава-Південна 07.04 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930