У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кобеляки — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6538 сполученням Кобеляки - Полтава-Південна відправляється зі станції Кобеляки о 05.18 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рзд 193 км, Голубове, Бабенкове, Собківка, Ткаченкове, Писарівська, Головач, Клюшники, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 05.18
197 Км 05.26 1 хв  05.27 8 хв 
Рзд 193 км 05.32 1 хв  05.33 14 хв 
Ліщинівка 05.38 1 хв  05.39 20 хв 
Голубове 05.42 1 хв  05.43 24 хв 
Жарки 05.46 1 хв  05.47 28 хв 
Бабенкове 05.50 1 хв  05.51 32 хв 
Нові Санжари 05.56 1 хв  05.57 38 хв 
Собківка 06.02 1 хв  06.03 44 хв 
Мала Перещепинська 06.09 1 хв  06.10 51 хв 
Ткаченкове 06.15 1 хв  06.16 57 хв 
160 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г 
Писарівська 06.22 1 хв  06.23 1 г  4 хв 
Головачанська 06.26 1 хв  06.27 1 г  8 хв 
Головач 06.33 1 хв  06.34 1 г  15 хв 
Безручки 06.36 1 хв  06.37 1 г  18 хв 
Клюшники 06.39 1 хв  06.40 1 г  21 хв 
Зінці 06.43 1 хв  06.44 1 г  25 хв 
Терешки 06.46 1 хв  06.47 1 г  28 хв 
Пост Ворскла 06.50 1 хв  06.51 1 г  32 хв 
Полтава-Південна 06.56 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930