У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кобеляки — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6538 сполученням Кобеляки - Полтава-Південна відправляється зі станції Кобеляки о 05.18 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рзд 193 км, Голубове, Бабенкове, Собківка, Ткаченкове, Писарівська, Головач, Клюшники, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 05.18
197 Км 05.26 1 хв  05.27 8 хв 
Рзд 193 км 05.32 1 хв  05.33 14 хв 
Ліщинівка 05.38 1 хв  05.39 20 хв 
Голубове 05.42 1 хв  05.43 24 хв 
Жарки 05.46 1 хв  05.47 28 хв 
Бабенкове 05.50 1 хв  05.51 32 хв 
Нові Санжари 05.56 1 хв  05.57 38 хв 
Собківка 06.02 1 хв  06.03 44 хв 
Мала Перещепинська 06.09 1 хв  06.10 51 хв 
Ткаченкове 06.15 1 хв  06.16 57 хв 
160 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г 
Писарівська 06.22 1 хв  06.23 1 г  4 хв 
Головачанська 06.26 1 хв  06.27 1 г  8 хв 
Головач 06.33 1 хв  06.34 1 г  15 хв 
Безручки 06.36 1 хв  06.37 1 г  18 хв 
Клюшники 06.39 1 хв  06.40 1 г  21 хв 
Зінці 06.43 1 хв  06.44 1 г  25 хв 
Терешки 06.46 1 хв  06.47 1 г  28 хв 
Пост Ворскла 06.50 1 хв  06.51 1 г  32 хв 
Полтава-Південна 06.56 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031