У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кобеляки — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6538 сполученням Кобеляки - Полтава-Південна відправляється зі станції Кобеляки о 05.18 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ліщинівка, Жарки, Нові Санжари, Мала Перещепинська, 160 Км, Головачанська, Безручки, Зінці, Пост Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 05.18
197 Км 05.29 1 хв  05.30 11 хв 
Ліщинівка 05.36 1 хв  05.37 18 хв 
Голубове 05.40 1 хв  05.41 22 хв 
Жарки 05.45 1 хв  05.46 27 хв 
Бабенкове 05.49 1 хв  05.50 31 хв 
Нові Санжари 05.55 1 хв  05.56 37 хв 
Собківка 06.01 1 хв  06.02 43 хв 
Мала Перещепинська 06.08 1 хв  06.09 50 хв 
Ткаченкове 06.13 1 хв  06.14 55 хв 
160 Км 06.16 1 хв  06.17 58 хв 
Писарівська 06.20 1 хв  06.21 1 г  2 хв 
Головачанська 06.24 1 хв  06.25 1 г  6 хв 
Головач 06.29 1 хв  06.30 1 г  11 хв 
Безручки 06.34 1 хв  06.35 1 г  16 хв 
Клюшники 06.37 1 хв  06.38 1 г  19 хв 
Зінці 06.40 1 хв  06.41 1 г  22 хв 
Терешки 06.44 1 хв  06.45 1 г  26 хв 
Пост Ворскла 06.49 1 хв  06.50 1 г  31 хв 
Полтава-Південна 06.56 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031