У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6539 Полтава — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Кременчук номер 6539 відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.55 і прибуває на станцію Кременчук о 16.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6539 Полтава - Кременчук пролягає по таким станціям як Зінці, Головач, 160 Км, Собківка, Жарки, Кобеляки, Галещина, Омельник, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Полтава-Південна – Кременчук складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 118.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6539 22,23,24,25,26,27,28 липня 2024 року до ст. Ганівка 15,43- 15,44 ст. Галещина 16,00-16,01 ст. Потоки 16,16-16,17 З.П.ЕЦ-1 16,32- 16,33, З.П.ЕЦ-2 16,39-16,40 З.П. Чередники 16,42-16,43 Кременчук 16,47

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.55
Пост Ворскла 14.00 1 хв  14.01 5 хв 
Терешки 14.05 1 хв  14.06 10 хв 
Зінці 14.08 1 хв  14.09 13 хв 
Клюшники 14.11 1 хв  14.12 16 хв 
Безручки 14.15 1 хв  14.16 20 хв 
Головач 14.20 1 хв  14.21 25 хв 
Головачанська 14.25 1 хв  14.26 30 хв 
Писарівська 14.29 1 хв  14.30 34 хв 
160 Км 14.34 1 хв  14.35 39 хв 
Ткаченкове 14.38 1 хв  14.39 43 хв 
Мала Перещепинська 14.43 1 хв  14.44 48 хв 
Собківка 14.50 1 хв  14.51 55 хв 
Нові Санжари 14.57 1 хв  14.58 1 г  2 хв 
Бабенкове 15.03 1 хв  15.04 1 г  8 хв 
Жарки 15.07 1 хв  15.08 1 г  12 хв 
Голубове 15.12 1 хв  15.13 1 г  17 хв 
Ліщинівка 15.16 1 хв  15.17 1 г  21 хв 
Кобеляки 15.29 1 хв  15.30 1 г  34 хв 
Ганнівка 15.43 1 хв  15.44 1 г  48 хв 
Козельщина 15.49 1 хв  15.50 1 г  54 хв 
Галещина 15.57 1 хв  15.58 2 г  2 хв 
Білани 16.04 1 хв  16.05 2 г  9 хв 
Потоки 16.11 1 хв  16.12 2 г  16 хв 
Омельник 16.20 1 хв  16.21 2 г  25 хв 
248 Км 16.23 1 хв  16.24 2 г  28 хв 
252 Км 16.27 1 хв  16.28 2 г  32 хв 
289 Км 16.34 1 хв  16.35 2 г  39 хв 
Череднички 16.37 1 хв  16.38 2 г  42 хв 
Кременчук 16.42 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6539 Полтава-Південна — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031