У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6546 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Сянки - Мукачево номер 6545-6546 відправляється зі станції Сянки о 14.44 і прибуває на станцію Мукачево о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6545-6546 Сянки - Мукачево пролягає по таким станціям як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.44
Щербин 15.00 3 хв  15.03 16 хв 
Ужок 15.15 1 хв  15.16 31 хв 
Волосянка-Закарпатська 15.22 1 хв  15.23 38 хв 
Луг 15.28 1 хв  15.29 44 хв 
Ставне 15.38 1 хв  15.39 54 хв 
Ставне-2 15.43 1 хв  15.44 59 хв 
Загорб 15.49 1 хв  15.50 1 г  5 хв 
Жорнава 15.53 1 хв  15.54 1 г  9 хв 
Кострино 16.06 1 хв  16.07 1 г  22 хв 
202 Км 16.10 1 хв  16.11 1 г  26 хв 
Соля 16.17 1 хв  16.18 1 г  33 хв 
Пороги 16.27 1 хв  16.28 1 г  43 хв 
Забрідь 16.31 1 хв  16.32 1 г  47 хв 
Великий Березний 16.38 1 хв  16.39 1 г  54 хв 
Школа-інтернат 16.42 1 хв  16.43 1 г  58 хв 
Малий Березний 16.47 1 хв  16.48 2 г  3 хв 
Мірча 16.52 1 хв  16.53 2 г  8 хв 
Дубриничі 16.57 1 хв  16.58 2 г  13 хв 
Дубриничі(пл) 17.00 1 хв  17.01 2 г  16 хв 
Зарічево 17.05 1 хв  17.06 2 г  21 хв 
Перечин 17.13 1 хв  17.14 2 г  29 хв 
Ворочево 17.17 1 хв  17.18 2 г  33 хв 
Кам'яниця 17.24 1 хв  17.25 2 г  40 хв 
Невицьке-Підзамок 17.27 1 хв  17.28 2 г  43 хв 
Невицьке 17.30 1 хв  17.31 2 г  46 хв 
Оноківці 17.35 1 хв  17.36 2 г  51 хв 
Доманинці 17.39 1 хв  17.40 2 г  55 хв 
Ужгород 17.45 5 хв  17.50 3 г  1 хв 
ЛВЧ-5 17.52 1 хв  17.53 3 г  8 хв 
Холмок 17.56 1 хв  17.57 3 г  12 хв 
Струмківка 18.02 1 хв  18.03 3 г  18 хв 
Цеглівка 18.06 1 хв  18.07 3 г  22 хв 
Дачна 18.11 1 хв  18.12 3 г  27 хв 
Чоп 18.19 10 хв  18.29 3 г  35 хв 
Чоп-Перев. 18.31 1 хв  18.32 3 г  47 хв 
Мінеральне 18.36 1 хв  18.37 3 г  52 хв 
Есень-платформа 18.41 1 хв  18.42 3 г  57 хв 
Есень 18.45 1 хв  18.46 4 г  1 хв 
Свобода 18.50 1 хв  18.51 4 г  6 хв 
Батьово 18.56 2 хв  18.58 4 г  12 хв 
1727 Км 19.03 1 хв  19.04 4 г  19 хв 
Ровне 19.08 1 хв  19.09 4 г  24 хв 
Баркасове 19.12 1 хв  19.13 4 г  28 хв 
Страбичово 19.25 1 хв  19.26 4 г  41 хв 
Ключарки 19.33 1 хв  19.34 4 г  49 хв 
Мукачево-Перевалочна 19.37 1 хв  19.38 4 г  53 хв 
Мукачево 19.42 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6545-6546 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031