У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6683 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Ромодан номер 6683 відправляється зі станції Кременчук о 08.05 і прибуває на станцію Ромодан о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6683 Кременчук - Ромодан пролягає по таким станціям як 289 Км, Рокитне, Терешківка, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Кременчук – Ромодан складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 114.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.05
Череднички 08.09 1 хв  08.10 4 хв 
289 Км 08.13 1 хв  08.14 8 хв 
287 Км 08.18 1 хв  08.19 13 хв 
Рокитне 08.25 1 хв  08.26 20 хв 
7 Км 08.31 1 хв  08.32 26 хв 
Терешківка 08.36 1 хв  08.37 31 хв 
Мазурівка 08.41 1 хв  08.42 36 хв 
272 Км 08.48 1 хв  08.49 43 хв 
Рублівка 08.55 1 хв  08.56 50 хв 
Устинівка 09.04 1 хв  09.05 59 хв 
Черевані 09.11 1 хв  09.12 1 г  6 хв 
Глобине 09.17 1 хв  09.18 1 г  12 хв 
Вербки 09.27 1 хв  09.28 1 г  22 хв 
235 Км 09.33 1 хв  09.34 1 г  28 хв 
232 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г  35 хв 
Веселий Поділ 09.49 1 хв  09.50 1 г  44 хв 
Петрівка 10.05 1 хв  10.06 2 г 
Хорол 10.18 1 хв  10.19 2 г  13 хв 
196 Км 10.31 1 хв  10.32 2 г  26 хв 
Шишаки 10.39 1 хв  10.40 2 г  34 хв 
185 Км 10.48 1 хв  10.49 2 г  43 хв 
Ромодан 10.57 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6683 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930