З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мазурівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мазурівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мазурівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мазурівка з такими станціями і населеними пунктами як Крюків На Дніпрі, Ромодан, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 48 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти 272 Км, Терешківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мазурівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Крюків На Дніпрі, Кременчук - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мазурівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6688 Ромодан Крюків На Дніпрі 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6684-6683 Кременчук Ромодан 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6684-6683 Ромодан Кременчук 18.48 1 хв  18.49 Курсує щоденно - переглянути
6688-6687 Кременчук Ромодан 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мазурівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мазурівка