З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

272 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 272 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 272 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 272 Км з такими станціями і населеними пунктами як Крюків На Дніпрі, Ромодан, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 43 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти Рублівка, Мазурівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 272 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Крюків На Дніпрі, Кременчук - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 272 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6688 Ромодан Крюків На Дніпрі 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6684-6683 Кременчук Ромодан 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6684-6683 Ромодан Кременчук 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 272 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 272 Км