У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ромодан - Кременчук номер 6684 відправляється зі станції Ромодан о 16.09 і прибуває на станцію Кременчук о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684 Ромодан - Кременчук пролягає по таким станціям як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, 281 Км, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Ромодан – Кременчук складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 115.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 16.09
185 Км 16.17 1 хв  16.18 8 хв 
Шишаки 16.26 1 хв  16.27 17 хв 
196 Км 16.34 1 хв  16.35 25 хв 
Хорол 16.46 1 хв  16.47 37 хв 
Петрівка 16.59 1 хв  17.00 50 хв 
Веселий Поділ 17.15 1 хв  17.16 1 г  6 хв 
232 Км 17.25 1 хв  17.26 1 г  16 хв 
235 Км 17.32 1 хв  17.33 1 г  23 хв 
Вербки 17.38 6 хв  17.44 1 г  29 хв 
Глобине 17.54 1 хв  17.55 1 г  45 хв 
Черевані 18.00 1 хв  18.01 1 г  51 хв 
Устинівка 18.08 1 хв  18.09 1 г  59 хв 
Рублівка 18.18 1 хв  18.19 2 г  9 хв 
272 Км 18.25 1 хв  18.26 2 г  16 хв 
Мазурівка 18.32 1 хв  18.33 2 г  23 хв 
281 Км 18.38 1 хв  18.39 2 г  29 хв 
283 Км 18.44 1 хв  18.45 2 г  35 хв 
Рокитне 18.51 1 хв  18.52 2 г  42 хв 
287 Км 18.58 1 хв  18.59 2 г  49 хв 
289 Км 19.03 1 хв  19.04 2 г  54 хв 
Череднички 19.08 1 хв  19.09 2 г  59 хв 
Кременчук 19.14 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6684 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930