У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ромодан - Кременчук номер 6684-6683 відправляється зі станції Ромодан о 16.36 і прибуває на станцію Кременчук о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684-6683 Ромодан - Кременчук пролягає по таким станціям як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, Терешківка, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 16.36
185 Км 16.44 1 хв  16.45 8 хв 
Шишаки 16.52 1 хв  16.53 16 хв 
196 Км 16.58 1 хв  16.59 22 хв 
Хорол 17.09 2 хв  17.11 33 хв 
Петрівка 17.21 1 хв  17.22 45 хв 
Веселий Поділ 17.35 1 хв  17.36 59 хв 
232 Км 17.44 1 хв  17.45 1 г  8 хв 
235 Км 17.50 1 хв  17.51 1 г  14 хв 
Вербки 17.57 1 хв  17.58 1 г  21 хв 
Глобине 18.07 1 хв  18.08 1 г  31 хв 
Черевані 18.13 1 хв  18.14 1 г  37 хв 
Устинівка 18.21 1 хв  18.22 1 г  45 хв 
Рублівка 18.33 1 хв  18.34 1 г  57 хв 
272 Км 18.39 1 хв  18.40 2 г  3 хв 
Мазурівка 18.45 1 хв  18.46 2 г  9 хв 
Терешківка 18.53 1 хв  18.54 2 г  17 хв 
Кагамлицька 19.04 1 хв  19.05 2 г  28 хв 
Рокитне 19.12 1 хв  19.13 2 г  36 хв 
287 Км 19.19 1 хв  19.20 2 г  43 хв 
289 Км 19.25 1 хв  19.26 2 г  49 хв 
Череднички 19.30 1 хв  19.31 2 г  54 хв 
Кременчук 19.35 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930