У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6684-6683 сполученням Ромодан - Кременчук відправляється зі станції Ромодан о 16.36 і прибуває на станцію Кременчук о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, Терешківка, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 16.36
185 Км 16.43 1 хв  16.44 7 хв 
Шишаки 16.50 1 хв  16.51 14 хв 
196 Км 16.56 1 хв  16.57 20 хв 
Хорол 17.06 2 хв  17.08 30 хв 
Петрівка 17.18 1 хв  17.19 42 хв 
Веселий Поділ 17.32 2 хв  17.34 56 хв 
232 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  5 хв 
235 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  12 хв 
Вербки 17.55 1 хв  17.56 1 г  19 хв 
Глобине 18.07 1 хв  18.08 1 г  31 хв 
Черевані 18.14 1 хв  18.15 1 г  38 хв 
Устинівка 18.22 2 хв  18.24 1 г  46 хв 
Рублівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  59 хв 
272 Км 18.42 1 хв  18.43 2 г  6 хв 
Мазурівка 18.48 1 хв  18.49 2 г  12 хв 
Терешківка 18.56 1 хв  18.57 2 г  20 хв 
Кагамлицька 19.05 1 хв  19.06 2 г  29 хв 
Рокитне 19.12 1 хв  19.13 2 г  36 хв 
287 Км 19.20 1 хв  19.21 2 г  44 хв 
289 Км 19.25 1 хв  19.26 2 г  49 хв 
Череднички 19.30 1 хв  19.31 2 г  54 хв 
Кременчук 19.35 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031