У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ромодан - Кременчук номер 6684 відправляється зі станції Ромодан о 17.00 і прибуває на станцію Кременчук о 19.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684 Ромодан - Кременчук пролягає по таким станціям як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, 281 Км, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 17.00
185 Км 17.09 1 хв  17.10 9 хв 
Шишаки 17.17 1 хв  17.18 17 хв 
196 Км 17.24 1 хв  17.25 24 хв 
Хорол 17.35 1 хв  17.36 35 хв 
Петрівка 17.46 6 хв  17.52 46 хв 
Веселий Поділ 18.05 1 хв  18.06 1 г  5 хв 
232 Км 18.13 1 хв  18.14 1 г  13 хв 
235 Км 18.20 1 хв  18.21 1 г  20 хв 
Вербки 18.27 1 хв  18.28 1 г  27 хв 
Глобине 18.37 1 хв  18.38 1 г  37 хв 
Черевані 18.43 1 хв  18.44 1 г  43 хв 
Устинівка 18.50 1 хв  18.51 1 г  50 хв 
Рублівка 19.02 1 хв  19.03 2 г  2 хв 
272 Км 19.08 1 хв  19.09 2 г  8 хв 
Мазурівка 19.14 1 хв  19.15 2 г  14 хв 
281 Км 19.21 1 хв  19.21 2 г  21 хв 
283 Км 19.25 1 хв  19.26 2 г  25 хв 
Рокитне 19.32 1 хв  19.33 2 г  32 хв 
287 Км 19.38 1 хв  19.39 2 г  38 хв 
289 Км 19.44 1 хв  19.45 2 г  44 хв 
Череднички 19.49 1 хв  19.50 2 г  49 хв 
Кременчук 19.55 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6684 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031