У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6684-6683 сполученням Ромодан - Кременчук відправляється зі станції Ромодан о 16.36 і прибуває на станцію Кременчук о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, Терешківка, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 16.36
185 Км 16.43 1 хв  16.44 7 хв 
Шишаки 16.50 1 хв  16.51 14 хв 
196 Км 16.56 1 хв  16.57 20 хв 
Хорол 17.06 2 хв  17.08 30 хв 
Петрівка 17.18 1 хв  17.19 42 хв 
Веселий Поділ 17.32 2 хв  17.34 56 хв 
232 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  5 хв 
235 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  12 хв 
Вербки 17.55 1 хв  17.56 1 г  19 хв 
Глобине 18.07 1 хв  18.08 1 г  31 хв 
Черевані 18.14 1 хв  18.15 1 г  38 хв 
Устинівка 18.22 2 хв  18.24 1 г  46 хв 
Рублівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  59 хв 
272 Км 18.42 1 хв  18.43 2 г  6 хв 
Мазурівка 18.48 1 хв  18.49 2 г  12 хв 
Терешківка 18.56 1 хв  18.57 2 г  20 хв 
Кагамлицька 19.05 1 хв  19.06 2 г  29 хв 
Рокитне 19.12 1 хв  19.13 2 г  36 хв 
287 Км 19.20 1 хв  19.21 2 г  44 хв 
289 Км 19.25 1 хв  19.26 2 г  49 хв 
Череднички 19.30 1 хв  19.31 2 г  54 хв 
Кременчук 19.35 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930