У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688-6687 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кременчук - Ромодан номер 6688-6687 відправляється зі станції Кременчук о 20.05 і прибуває на станцію Ромодан о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6688-6687 Кременчук - Ромодан пролягає по таким станціям як Рокитне, Терешківка, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.05
Череднички 20.10 1 хв  20.11 5 хв 
Рокитне 20.22 2 хв  20.24 17 хв 
Кагамлицька 20.31 1 хв  20.32 26 хв 
Терешківка 20.37 1 хв  20.38 32 хв 
Мазурівка 20.42 1 хв  20.43 37 хв 
272 Км 20.58 1 хв  20.59 53 хв 
Рублівка 21.04 1 хв  21.05 59 хв 
Устинівка 21.17 1 хв  21.18 1 г  12 хв 
Черевані 21.23 1 хв  21.24 1 г  18 хв 
Глобине 21.29 1 хв  21.30 1 г  24 хв 
Вербки 21.42 1 хв  21.43 1 г  37 хв 
235 Км 21.49 1 хв  21.50 1 г  44 хв 
232 Км 21.56 1 хв  21.57 1 г  51 хв 
Веселий Поділ 22.04 1 хв  22.05 1 г  59 хв 
Петрівка 22.18 1 хв  22.19 2 г  13 хв 
Хорол 22.30 1 хв  22.31 2 г  25 хв 
196 Км 22.42 1 хв  22.43 2 г  37 хв 
Шишаки 22.50 1 хв  22.51 2 г  45 хв 
185 Км 22.58 1 хв  22.59 2 г  53 хв 
Ромодан 23.07 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6688-6687 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930