У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688-6687 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6688-6687 сполученням Кременчук - Ромодан відправляється зі станції Кременчук о 20.02 і прибуває на станцію Ромодан о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рокитне, Терешківка, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.02
Череднички 20.10 1 хв  20.11 8 хв 
Рокитне 20.22 2 хв  20.24 20 хв 
Кагамлицька 20.30 1 хв  20.31 28 хв 
Терешківка 20.39 1 хв  20.40 37 хв 
Мазурівка 20.47 1 хв  20.48 45 хв 
272 Км 20.53 1 хв  20.54 51 хв 
Рублівка 21.01 1 хв  21.02 59 хв 
Устинівка 21.14 1 хв  21.15 1 г  12 хв 
Черевані 21.21 1 хв  21.22 1 г  19 хв 
Глобине 21.28 4 хв  21.32 1 г  26 хв 
Вербки 21.42 1 хв  21.43 1 г  40 хв 
235 Км 21.49 1 хв  21.50 1 г  47 хв 
232 Км 21.56 1 хв  21.57 1 г  54 хв 
Веселий Поділ 22.04 1 хв  22.05 2 г  2 хв 
Петрівка 22.18 1 хв  22.19 2 г  16 хв 
Хорол 22.30 1 хв  22.31 2 г  28 хв 
196 Км 22.40 1 хв  22.41 2 г  38 хв 
Шишаки 22.47 1 хв  22.48 2 г  45 хв 
185 Км 22.54 1 хв  22.55 2 г  52 хв 
Ромодан 23.07 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6688-6687 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031