У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688-6687 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6688-6687 сполученням Кременчук - Ромодан відправляється зі станції Кременчук о 20.02 і прибуває на станцію Ромодан о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рокитне, Терешківка, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.02
Череднички 20.10 1 хв  20.11 8 хв 
Рокитне 20.22 2 хв  20.24 20 хв 
Кагамлицька 20.30 1 хв  20.31 28 хв 
Терешківка 20.39 1 хв  20.40 37 хв 
Мазурівка 20.47 1 хв  20.48 45 хв 
272 Км 20.53 1 хв  20.54 51 хв 
Рублівка 21.01 1 хв  21.02 59 хв 
Устинівка 21.14 1 хв  21.15 1 г  12 хв 
Черевані 21.21 1 хв  21.22 1 г  19 хв 
Глобине 21.28 4 хв  21.32 1 г  26 хв 
Вербки 21.42 1 хв  21.43 1 г  40 хв 
235 Км 21.49 1 хв  21.50 1 г  47 хв 
232 Км 21.56 1 хв  21.57 1 г  54 хв 
Веселий Поділ 22.04 1 хв  22.05 2 г  2 хв 
Петрівка 22.18 1 хв  22.19 2 г  16 хв 
Хорол 22.30 1 хв  22.31 2 г  28 хв 
196 Км 22.40 1 хв  22.41 2 г  38 хв 
Шишаки 22.47 1 хв  22.48 2 г  45 хв 
185 Км 22.54 1 хв  22.55 2 г  52 хв 
Ромодан 23.07 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6688-6687 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728