У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688-6687 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кременчук - Ромодан номер 6688-6687 відправляється зі станції Кременчук о 20.15 і прибуває на станцію Ромодан о 23.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6688-6687 Кременчук - Ромодан пролягає по таким станціям як 289 Км, Рокитне, 281 Км, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.15
Череднички 20.19 1 хв  20.20 4 хв 
289 Км 20.25 1 хв  20.26 10 хв 
287 Км 20.31 1 хв  20.32 16 хв 
Рокитне 20.38 1 хв  20.39 23 хв 
283 Км 20.45 1 хв  20.46 30 хв 
281 Км 20.50 1 хв  20.51 35 хв 
Мазурівка 20.57 1 хв  20.58 42 хв 
272 Км 21.05 1 хв  21.06 50 хв 
Рублівка 21.11 1 хв  21.12 56 хв 
Устинівка 21.23 1 хв  21.24 1 г  8 хв 
Черевані 21.30 1 хв  21.31 1 г  15 хв 
Глобине 21.36 1 хв  21.37 1 г  21 хв 
Вербки 21.47 1 хв  21.48 1 г  32 хв 
235 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  39 хв 
232 Км 22.01 1 хв  22.02 1 г  46 хв 
Веселий Поділ 22.09 1 хв  22.10 1 г  54 хв 
Петрівка 22.23 1 хв  22.24 2 г  8 хв 
Хорол 22.35 1 хв  22.36 2 г  20 хв 
196 Км 22.47 1 хв  22.48 2 г  32 хв 
Шишаки 22.55 1 хв  22.56 2 г  40 хв 
185 Км 23.03 1 хв  23.04 2 г  48 хв 
Ромодан 23.12 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6688-6687 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031