У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Полтава — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Кобеляки номер 6805 відправляється зі станції Полтава-Південна о 18.10 і прибуває на станцію Кобеляки о 19.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6805 Полтава - Кобеляки пролягає по таким станціям як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 18.10
Пост Ворскла 18.15 1 хв  18.16 5 хв 
Терешки 18.20 1 хв  18.21 10 хв 
Зінці 18.24 1 хв  18.25 14 хв 
Клюшники 18.28 1 хв  18.29 18 хв 
Безручки 18.32 1 хв  18.33 22 хв 
Головач 18.37 1 хв  18.38 27 хв 
Головачанська 18.42 1 хв  18.43 32 хв 
Писарівська 18.46 1 хв  18.47 36 хв 
160 Км 18.50 1 хв  18.51 40 хв 
Ткаченкове 18.54 1 хв  18.55 44 хв 
Мала Перещепинська 19.01 1 хв  19.02 51 хв 
Собківка 19.09 1 хв  19.10 59 хв 
Нові Санжари 19.15 1 хв  19.16 1 г  5 хв 
Бабенкове 19.21 1 хв  19.22 1 г  11 хв 
Жарки 19.26 1 хв  19.27 1 г  16 хв 
Голубове 19.31 1 хв  19.32 1 г  21 хв 
Ліщинівка 19.35 1 хв  19.36 1 г  25 хв 
Рзд 193 км 19.41 1 хв  19.42 1 г  31 хв 
197 Км 19.46 1 хв  19.47 1 г  36 хв 
Кобеляки 19.54 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6805 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930