У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Полтава-Південна — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6805 сполученням Полтава-Південна - Кобеляки відправляється зі станції Полтава-Південна о 18.10 і прибуває на станцію Кобеляки о 19.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 18.10
Пост Ворскла 18.15 1 хв  18.16 5 хв 
Терешки 18.20 1 хв  18.21 10 хв 
Зінці 18.23 1 хв  18.24 13 хв 
Клюшники 18.26 1 хв  18.27 16 хв 
Безручки 18.30 1 хв  18.31 20 хв 
Головач 18.35 1 хв  18.36 25 хв 
Головачанська 18.39 1 хв  18.40 29 хв 
Писарівська 18.43 1 хв  18.44 33 хв 
160 Км 18.47 1 хв  18.48 37 хв 
Ткаченкове 18.50 1 хв  18.51 40 хв 
Мала Перещепинська 18.56 1 хв  18.57 46 хв 
Собківка 19.03 1 хв  19.04 53 хв 
Нові Санжари 19.09 1 хв  19.10 59 хв 
Бабенкове 19.14 1 хв  19.15 1 г  4 хв 
Жарки 19.18 1 хв  19.19 1 г  8 хв 
Голубове 19.22 1 хв  19.23 1 г  12 хв 
Ліщинівка 19.26 2 хв  19.28 1 г  16 хв 
Рзд 193 км 19.33 1 хв  19.34 1 г  23 хв 
197 Км 19.38 1 хв  19.39 1 г  28 хв 
Кобеляки 19.45 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6805 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930