У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Полтава-Південна — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6805 сполученням Полтава-Південна - Кобеляки відправляється зі станції Полтава-Південна о 18.10 і прибуває на станцію Кобеляки о 20.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 18.10
Пост Ворскла 18.16 1 хв  18.17 6 хв 
Терешки 18.22 1 хв  18.23 12 хв 
Зінці 18.25 1 хв  18.26 15 хв 
Клюшники 18.29 1 хв  18.30 19 хв 
Безручки 18.33 1 хв  18.34 23 хв 
Головач 18.39 1 хв  18.40 29 хв 
Головачанська 18.45 1 хв  18.46 35 хв 
Писарівська 18.49 1 хв  18.50 39 хв 
160 Км 18.53 1 хв  18.54 43 хв 
Ткаченкове 18.57 1 хв  18.58 47 хв 
Мала Перещепинська 19.03 1 хв  19.04 53 хв 
Собківка 19.10 1 хв  19.11 1 г 
Нові Санжари 19.17 1 хв  19.18 1 г  7 хв 
Бабенкове 19.23 1 хв  19.24 1 г  13 хв 
Жарки 19.28 1 хв  19.29 1 г  18 хв 
Голубове 19.34 1 хв  19.35 1 г  24 хв 
Ліщинівка 19.39 2 хв  19.41 1 г  29 хв 
Рзд 193 км 19.47 1 хв  19.48 1 г  37 хв 
197 Км 19.54 1 хв  19.55 1 г  44 хв 
Кобеляки 20.01 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6805 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031