У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Полтава-Південна — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6805 сполученням Полтава-Південна - Кобеляки відправляється зі станції Полтава-Південна о 18.10 і прибуває на станцію Кобеляки о 19.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Терешки, Клюшники, Головач, Писарівська, Ткаченкове, Собківка, Бабенкове, Голубове, Рзд 193 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 18.10
Пост Ворскла 18.15 1 хв  18.16 5 хв 
Терешки 18.20 1 хв  18.21 10 хв 
Зінці 18.23 1 хв  18.24 13 хв 
Клюшники 18.26 1 хв  18.27 16 хв 
Безручки 18.30 1 хв  18.31 20 хв 
Головач 18.35 1 хв  18.36 25 хв 
Головачанська 18.39 1 хв  18.40 29 хв 
Писарівська 18.43 1 хв  18.44 33 хв 
160 Км 18.47 1 хв  18.48 37 хв 
Ткаченкове 18.50 1 хв  18.51 40 хв 
Мала Перещепинська 18.56 1 хв  18.57 46 хв 
Собківка 19.03 1 хв  19.04 53 хв 
Нові Санжари 19.09 1 хв  19.10 59 хв 
Бабенкове 19.14 1 хв  19.15 1 г  4 хв 
Жарки 19.18 1 хв  19.19 1 г  8 хв 
Голубове 19.22 1 хв  19.23 1 г  12 хв 
Ліщинівка 19.26 2 хв  19.28 1 г  16 хв 
Рзд 193 км 19.33 1 хв  19.34 1 г  23 хв 
197 Км 19.38 1 хв  19.39 1 г  28 хв 
Кобеляки 19.45 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6805 Полтава-Південна — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930