У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Кобеляки — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6806 сполученням Кобеляки - Полтава-Південна відправляється зі станції Кобеляки о 20.08 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 21.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рзд 193 км, Голубове, Бабенкове, Собківка, Ткаченкове, Писарівська, Головач, Клюшники, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.08
197 Км 20.16 1 хв  20.17 8 хв 
Рзд 193 км 20.22 1 хв  20.23 14 хв 
Ліщинівка 20.28 1 хв  20.29 20 хв 
Голубове 20.32 1 хв  20.33 24 хв 
Жарки 20.37 1 хв  20.38 29 хв 
Бабенкове 20.41 1 хв  20.42 33 хв 
Нові Санжари 20.47 1 хв  20.48 39 хв 
Собківка 20.53 1 хв  20.54 45 хв 
Мала Перещепинська 21.00 1 хв  21.01 52 хв 
Ткаченкове 21.06 1 хв  21.07 58 хв 
160 Км 21.10 1 хв  21.11 1 г  2 хв 
Писарівська 21.14 1 хв  21.15 1 г  6 хв 
Головачанська 21.19 1 хв  21.20 1 г  11 хв 
Головач 21.26 1 хв  21.27 1 г  18 хв 
Безручки 21.29 1 хв  21.30 1 г  21 хв 
Клюшники 21.32 1 хв  21.33 1 г  24 хв 
Зінці 21.36 1 хв  21.37 1 г  28 хв 
Терешки 21.39 1 хв  21.40 1 г  31 хв 
Пост Ворскла 21.44 1 хв  21.45 1 г  36 хв 
Полтава-Південна 21.51 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6806 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031