У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Кобеляки — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6806 сполученням Кобеляки - Полтава-Південна відправляється зі станції Кобеляки о 20.08 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 21.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рзд 193 км, Голубове, Бабенкове, Собківка, Ткаченкове, Писарівська, Головач, Клюшники, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.08
197 Км 20.16 1 хв  20.17 8 хв 
Рзд 193 км 20.22 1 хв  20.23 14 хв 
Ліщинівка 20.28 1 хв  20.29 20 хв 
Голубове 20.32 1 хв  20.33 24 хв 
Жарки 20.37 1 хв  20.38 29 хв 
Бабенкове 20.41 1 хв  20.42 33 хв 
Нові Санжари 20.47 1 хв  20.48 39 хв 
Собківка 20.53 1 хв  20.54 45 хв 
Мала Перещепинська 21.00 1 хв  21.01 52 хв 
Ткаченкове 21.06 1 хв  21.07 58 хв 
160 Км 21.10 1 хв  21.11 1 г  2 хв 
Писарівська 21.14 1 хв  21.15 1 г  6 хв 
Головачанська 21.19 1 хв  21.20 1 г  11 хв 
Головач 21.26 1 хв  21.27 1 г  18 хв 
Безручки 21.29 1 хв  21.30 1 г  21 хв 
Клюшники 21.32 1 хв  21.33 1 г  24 хв 
Зінці 21.36 1 хв  21.37 1 г  28 хв 
Терешки 21.39 1 хв  21.40 1 г  31 хв 
Пост Ворскла 21.44 1 хв  21.45 1 г  36 хв 
Полтава-Південна 21.51 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6806 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930