У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Кобеляки — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кобеляки - Полтава номер 6806 відправляється зі станції Кобеляки о 20.14 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6806 Кобеляки - Полтава пролягає по таким станціям як 197 Км, Рзд 193 км, Ліщинівка, Голубове, Жарки, Бабенкове, Нові Санжари, Собківка, Мала Перещепинська, Головач, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.14
197 Км 20.21 1 хв  20.22 7 хв 
Рзд 193 км 20.28 1 хв  20.29 14 хв 
Ліщинівка 20.35 1 хв  20.36 21 хв 
Голубове 20.40 1 хв  20.41 26 хв 
Жарки 20.45 1 хв  20.46 31 хв 
Бабенкове 20.50 1 хв  20.51 36 хв 
Нові Санжари 20.56 1 хв  20.57 42 хв 
Собківка 21.04 1 хв  21.05 50 хв 
Мала Перещепинська 21.12 1 хв  21.13 58 хв 
Головач 21.36 1 хв  21.37 1 г  22 хв 
Терешки 21.53 1 хв  21.54 1 г  39 хв 
Полтава-Південна 22.06 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6806 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031