У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Кобеляки — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кобеляки - Полтава номер 6806 відправляється зі станції Кобеляки о 20.14 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6806 Кобеляки - Полтава пролягає по таким станціям як Рзд 193 км, Голубове, Бабенкове, Собківка, Ткаченкове, Писарівська, Головач, Клюшники, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.14
197 Км 20.21 1 хв  20.22 7 хв 
Рзд 193 км 20.28 1 хв  20.29 14 хв 
Ліщинівка 20.35 1 хв  20.36 21 хв 
Голубове 20.40 1 хв  20.41 26 хв 
Жарки 20.45 1 хв  20.46 31 хв 
Бабенкове 20.50 1 хв  20.51 36 хв 
Нові Санжари 20.56 1 хв  20.57 42 хв 
Собківка 21.04 1 хв  21.05 50 хв 
Мала Перещепинська 21.12 1 хв  21.13 58 хв 
Ткаченкове 21.18 1 хв  21.19 1 г  4 хв 
160 Км 21.22 1 хв  21.23 1 г  8 хв 
Писарівська 21.27 1 хв  21.28 1 г  13 хв 
Головачанська 21.31 1 хв  21.32 1 г  17 хв 
Головач 21.36 1 хв  21.37 1 г  22 хв 
Безручки 21.42 1 хв  21.43 1 г  28 хв 
Клюшники 21.46 1 хв  21.47 1 г  32 хв 
Зінці 21.50 1 хв  21.51 1 г  36 хв 
Терешки 21.53 1 хв  21.54 1 г  39 хв 
Пост Ворскла 21.59 1 хв  22.00 1 г  45 хв 
Полтава-Південна 22.06 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6806 Кобеляки — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930