У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6833-6834 Чаплине — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Лозова номер 6833-6834 відправляється зі станції Чаплине о 09.30 і прибуває на станцію Лозова о 13.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6833-6834 Чаплине - Лозова пролягає по таким станціям як Улянівка, Письменна, Роздори, Вишнівецьке, 239 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, Ароматна, Варварівка, Самійлівка, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6833/6834 (Чаплине – Лозова) у добу 03, 07 травня 2024 року пропустити до станції Синельникове-1 діючим розкладом, далі наступним: Синельникове-1 11.00-11.20 (замість 11.00-11.27) Пост №1 11.25 Зайцеве 11.38-11.39 Павлоград-1 11.57-11.59 Ароматна 12.09-12.10 Варварівка 12.20-12.21 Самійлівка 12.42-12.43 Пост Дачний 13.01, далі діючим розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.30
Улянівка 09.51 1 хв  09.52 21 хв 
Письменна 10.10 1 хв  10.11 40 хв 
Роздори 10.31 1 хв  10.32 1 г  1 хв 
Вишнівецьке 10.41 1 хв  10.42 1 г  11 хв 
239 Км 10.51 1 хв  10.52 1 г  21 хв 
Синельникове-1 11.00 27 хв  11.27 1 г  30 хв 
Зайцеве 11.45 1 хв  11.46 2 г  15 хв 
Павлоград-1 12.04 2 хв  12.06 2 г  34 хв 
Ароматна 12.16 1 хв  12.17 2 г  46 хв 
Варварівка 12.27 1 хв  12.28 2 г  57 хв 
Самійлівка 12.45 1 хв  12.46 3 г  15 хв 
939 Км 13.00 1 хв  13.01 3 г  30 хв 
Лозова 13.15 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6833-6834 Чаплине — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031