У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Славутич — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Славутич - Чернігів номер 6852 відправляється зі станції Славутич о 06.10 і прибуває на станцію Чернігів о 07.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6852 Славутич - Чернігів пролягає по таким станціям як Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус, Подусівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 06.10
Демійка 06.20 1 хв  06.21 10 хв 
Малійки 06.28 1 хв  06.29 18 хв 
Жукотки 06.40 1 хв  06.41 30 хв 
Левковичі 06.45 1 хв  06.46 35 хв 
Білоус 06.55 1 хв  06.56 45 хв 
Подусівка 07.05 1 хв  07.06 55 хв 
Чернігів 07.11 1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6852 Славутич — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031