У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Подусівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Подусівка:

Актуальний розклад електричок по станції Подусівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Подусівка з такими станціями і населеними пунктами як Неданчичі, Київ-Волинський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Неданчичі. Найближчі станції та зупинні пункти Чернігів, Білоус. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Подусівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Неданчичі, Неданчичі - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Подусівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6851 Чернігів Неданчичі 04.56 1 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
864-863* Неданчичі Київ 05.44 1 хв  05.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855 Чернігів Неданчичі 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
866-865* Київ Неданчичі 21.16 1 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Подусівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Подусівка