У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білоус
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білоус:

Актуальний розклад електричок по станції Білоус містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білоус з такими станціями і населеними пунктами як Славутич, Чернігів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 40 хв до пункту призначення Славутич. Найближчі станції та зупинні пункти Подусівка, Левковичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білоус відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Славутич - Чернігів, Чернігів - Славутич. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білоус відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6855 Чернігів Славутич 11.04 1 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6856 Славутич Чернігів 12.43 1 хв  12.44 Курсує щоденно - переглянути
6857 Чернігів Славутич 14.39 1 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білоус можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білоус