У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6854 Славутич — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Славутич - Чернігів номер 6854 відправляється зі станції Славутич о 11.45 і прибуває на станцію Чернігів о 12.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6854 Славутич - Чернігів пролягає по таким станціям як Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус, Подусівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 11.45
Демійка 11.54 1 хв  11.55 9 хв 
Малійки 12.02 1 хв  12.03 17 хв 
Жукотки 12.11 1 хв  12.12 26 хв 
Левковичі 12.19 1 хв  12.20 34 хв 
Білоус 12.29 1 хв  12.30 44 хв 
Подусівка 12.38 1 хв  12.39 53 хв 
Чернігів 12.45 1 г 

У розкладі поїзда 6854 Славутич — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031