У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6855 Чернігів — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Чернігів - Славутич номер 6855 відправляється зі станції Чернігів о 14.10 і прибуває на станцію Славутич о 15.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6855 Чернігів - Славутич пролягає по таким станціям як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 14.10
Подусівка 14.17 1 хв  14.18 7 хв 
Білоус 14.26 1 хв  14.27 16 хв 
Левковичі 14.35 1 хв  14.36 25 хв 
Жукотки 14.41 1 хв  14.42 31 хв 
Малійки 14.53 1 хв  14.54 43 хв 
Демійка 15.01 1 хв  15.02 51 хв 
Славутич 15.10 1 г 

У розкладі поїзда 6855 Чернігів — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031