У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6855 Чернігів — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Чернігів - Славутич номер 6855 відправляється зі станції Чернігів о 14.00 і прибуває на станцію Славутич о 15.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6855 Чернігів - Славутич пролягає по таким станціям як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 14.00
Подусівка 14.07 1 хв  14.08 7 хв 
Білоус 14.16 1 хв  14.17 16 хв 
Левковичі 14.25 1 хв  14.26 25 хв 
Жукотки 14.31 1 хв  14.32 31 хв 
Малійки 14.43 1 хв  14.44 43 хв 
Демійка 14.51 1 хв  14.52 51 хв 
Славутич 15.00 1 г 

У розкладі поїзда 6855 Чернігів — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031