У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Славутич — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Славутич - Чернігів номер 6856 відправляється зі станції Славутич о 12.05 і прибуває на станцію Чернігів о 13.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6856 Славутич - Чернігів пролягає по таким станціям як Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус, Подусівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 12.05
Демійка 12.13 1 хв  12.14 8 хв 
Малійки 12.20 1 хв  12.21 15 хв 
Жукотки 12.30 1 хв  12.31 25 хв 
Левковичі 12.36 1 хв  12.37 31 хв 
Білоус 12.48 1 хв  12.49 43 хв 
Подусівка 12.59 1 хв  13.00 54 хв 
Чернігів 13.07 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6856 Славутич — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031